Roman

Kara Melek – Kat Martin – Online Kitap Oku

Kat Martin / Kara Melek / PDF / Sayfa: 432

Caryn, en az bir erkek kadar cesur bir köylü kızıdır. Fakat bu topraklarda bitip tükenmek bilmeyen savaşlar neredeyse herkesi kaskatı kesmiştir. Caryn’in en büyük düşmanlarından birisi olan Ral, bir gün o kurtardıktan sonra onu kurtarmıştır. Aslında kadın onun tarafından kurtarılmaktansa haydutlar tarafından öldürülmeyi yeğlerdi. Fakat bu kurtarış iki aile byüğü tarafında barış olarak yorumlanmış ve toprak bütünlüğü için bu gençler evlendirilmişti. Ama bu vahşi hayatta hiç bir şeye güvenilmez özellikle de sözlere!

Kara Melek Hakkında

“Mükemmel bir ortaçağ aşk hikayesi. Bu kitabı sevmekle kalmayacak, devamı için sabırsızlanacaksınız.” Affaire de Coeur Onlar bölünmüş topraklarda, birbirlerini düşman biliyorlardı. Ivesham’lı Caryn manastırın soğuk duvarları arasından kurtulup özgürlüğüne kavuşmayı beklemektedir. Acımasız Ral olarak tanınan Norman şövalye onu bir kez ölümden kurtarıp sonra kaderine terk ettiği günden beri Caryn, onu babasının topraklarına konan ve adamlarını kız kardeşinin üzerine salan bir adam olarak tanımaktadır. Halkına barış getirmek için onunla evlenmeyi kabul ettiğinde ise düşünceleri ve planları korkutucu bir hal alır. Fakat kaderleri çarpışan kılıçlardan çok daha keskindi. Esrarengiz Savaşçı’nın kanı, Caryn’in kıpkırmızı ve yakıcı dudaklarıyla lanetlenmiştir sanki. Vahşi bir tutkunun pençesinde olduğundan habersiz Ral, tehlikenin nereden geldiğini geç fark edecektir. Asi bir gelin, İngiliz ormanlarında gezinen kurtlardan ve haydutlardan daha ölümcül bir hain olabilir mi?

Kara Melek Online Kitap Oku

Alternatif

Kara Melek Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Gönül Kaçanı Kovalar – Carly Phillips

yakutlu

Çamaşırcının Kızı Küçücük

yakutlu

Mercy – Deneane Clark – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy