$ s

Karanlığı Beklerken & Kupa Kızı – 2 eKitap – Online Kitap Oku

Tess Gerritsen / Karanlığı Beklerken & Kupa Kızı / PDF / 2 eKitap Bir Arada

İki kardeşinin ailelerinin esrarengiz ölümünden sonra Fransa’da bulunan evlerine dönerek bu cinayetin zanlılarının peşine düşmesi ve kız olan kardeşin bir CIA ajanıyla giderek yakınlaşan tutkusunu konu ediniyor.

E-Kitapta bulunan 2. hikayede sıradan bir adamın arkadaşı için başkasına evine hırsızlık için girmesini ve o hırsızlık yaparken karşılaştığı kadınında onun kalbini çalmasını konu edinmektedir. Beyaz dizi türünde ki bu hikayeler oldukça dikkat çekici ve tutkulu romanlar yazmakta usta olan Tess Gerritsen’in kaleminden.

Karanlığı Beklerken Hakkında

Beryl ve Jordan, anne ve babalarının vefatı ile ilgili bir aile sırrını çözmek üzere Paris’e gelirler. Ancak buldukları tüm cevaplar, eski sırların hiç de kolay çözülmeyeceğini işaret etmektedir. Beryl, gerçeğin peşinde ölümüne koşarken, kendisini tehlikenin tutkularla birleştiği bir dünyanın içinde bulur. Eski CIA ajanı Richard Wolf ile işte tam da bu birleşim noktasında tanışırlar. Böyle bir dünyanın içinde dost düşmana ve düşman da katile kolaylıkla dönüşebilir şüphesiz. Peki ya burada aşkın payına düşen nedir?

Kupa Kızı Hakkında

Jordan Tavistock’un, arkadaş hatırına yapamayacağı şey yoktu. Bir eve hırsız gibi girip arkadaşı için tehlikeli olacak mektupları çalmayı bile kabul etmişti. Hiç hesapta olmayan şey ise, orada suçüstü yakalanmaktı. Hem de başka bir hırsız tarafından. Üstelik son derece güzel bir kadındı bu hırsız. Gerçek bir soyguncu olan Clea ve Jordan’ın esas meselesi, mutluluğu birlikte yakalayıp yakalayamamaktan ziyade o kadar uzun süre hayatta kalıp kalamayacaklarıydı.

Karanlığı Beklerken & Kupa Kızı Online Kitap Oku

Karanlığı Beklerken & Kupa Kızı .

Karanlığı Beklerken & Kupa Kızı Alternatif 2 İndir

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Aşksız İlişkiler – Samuel Beckett Online Kitap Oku

yakutlu

Ayşe Kulin – Adı Aylin (Roman Özeti)

yakutlu

Teselli İlişkisi – Jackie Brown – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy