Ekitap, ekitap indir
Roman

Karanlık Yerler – Gillian Flynn Online Kitap Oku

Karanlık Yerler – Gillian Flynn ekitap

Karanlık Yerler kitabı hakkında bilgiler:

Gillian Flynn'in Karanlık Yerler isimli kitabı 536 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
İçimde gerçek bir organ gibi yer kaplayan sinsi bir kötülük var. Libby Day'in annesi ve iki kız kardeşi Kansas Kinnakee'de "Şeytana Kurban" edilmişti. Cinayetin peşinden bir yalnızca minik Libby yaşamda kalırken ağabeyi Ben'se hapsi boyladı. Üstelik onu hapse gönderen, sevgili kız kardeşi Libby'ydi! Yirmi dört sene sonra Cinayet Kulübü adında, fena şöhretli suçları takıntı haline getirmiş garip bir saklı topluluk, Libby'nin peşine düştü. Yalnızca amaçları Ben'i özgürlüğüne kavuşturmaktı. Parasızlıkla boğuşan Libby, trajik geçmişinden yarar sağlamak için zeka almaz bir plan yaptı…
Libby Planı kapsamında araştırmalara başladıktan sonra Missouri'nin striptiz kulüplerinden Oklahoma'nın terk edilmiş turistik şehirlerine savrulacaktı. Tahmin edilmesi imkansız gerçekler adım adım su yüzüne çıkarken, Libby kendini gene başladığı noktada bulacaktı. Katilden kaçtığı yerde.
Karanlık Yerler Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Gillian Flynn kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Kuşatma ve Fırtına – Leigh Bardugo – Online Kitap Oku

yakutlu

Reklam Aşkı – Victoria Michaels – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşkın Seçimi – Nicholas Sparks – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap