Roman

Kayıplar Yılı – Susan Hubbard – Online Kitap Oku

Susan Hubbard / Kayıplar Yılı / PDF – EPUB / Sayfa: 364

Dünyanın nihai sahibi kim olacak? İnsanlar mı yoksa vampirler mi?

İnsanlar şimdiye kadar kendilerine geçici olarak sunulan ama aynı zamanda onları koruması da gerektiği doğaya ihanet etti. Şimdi sıra doğada. İnsan oğlunun acı çektirdiği hor kullandığı her hareketli yada hareketsiz ruh altık cana gelmişti. Artık hesap vakti. Bu sefer insanlar aklını mı kullanacaktı yoksa yine şiddete, yıkıma ve imhaya mı devam edeceklerdi.

Kayıplar Yılı Hakkında

Doğanın büyük bir kısmı mahvedildi. Ağaçların ve taşların ruhları yerlerinden sökülüp alındı, bu ruhlar daha sonra insanların peşine düştü. Çünkü gidecek başka yerleri yoktu.

“…Dışarıdaki ayak sesleri önce yavaşladı, sonra hızlandı. Bir hayvana ait olmazlardı, çünkü çok gürültülüydüler. Bir insana ait olmak içinse fazla hızlılardı. O tuhaf hışırtı eşliğinde çadırın etrafında dönüp durdular. “Korkuyorum,” diye fısıldadım, sesimdeki şaşkınlık fark edilmeyecek gibi değildi. Korku titreşti, kalp atışlarımla birlikte damarlarıma yayıldı. Jacey omzumu kavradı, ben de onun elini tuttum. Ne kadar süre öylece, uyku tulumlarımıza sarılı, birbirimize kenetlenmiş halde durup karanlığın içinden gelen ağıtı dinlediğimizi bilemiyorum. Jacey’nin düşüncelerini duyabiliyordum:
Ve yarın bu çadırda ölü bedenlerimizi bulacaklar.”

Kayıplar Yılı Online Kitap Oku

Kayıplar Yılı Online Kitap Oku

Kayıplar Yılı .

Benzer İçerikler

İyi Hissetmek – David Burns – Online Kitap Oku

yakutlu

İskoç Gelini – Lynsay Sands Online Kitap Oku

yakutlu

Aylak Adam

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy