Roman

Kızıl Gerdan – Jo Nesbo

Kızıl Gerdan - Jo Nesbo
Kızıl Gerdan – Jo Nesbo ektiap

Kızıl Gerdan kitabı hakkında bilgiler:

Jo Nesbo’nun Kızıl Gerdan isimli kitabı 532 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
“STIEG LARSSON KADAR İYİ BİR YAZAR; HEM DE BİRAZ DAHA İYİ”
JC Patterson
Cennetten gönderilmeyen melekler vardır. Ben onlardan biriyim. Adaleti sağlamaya geldim. Kimlerin yaşayacağını ve kimlerin can vereceğini belirlemek için buradayım…
Talihi iyi gitmeyen Dedektif Hole zor zamanlar geçirmektedir. Neden olduğu çarpıcı utancın hemen peşinden himaye göreviyle tekrar daha önceki işine döner. Bundan böyle yalnız çalışacaktır, tam istediği gibi. Ne var ki nadir rastlanan ve sadece suikastçıların kullandığı yüksek kalibre bir tüfeğin ülkeye illegal bir yolla girmesiyle işler bir anda değişir.
Daha önceki bir Nazi sempatizanı boğazı kesilmiş halde bulunduğunda, Harry bir irtibat olabileceğinden şüphelenir. Araştırmaları ilerledikçe ve yeni cesetler ortaya çıktıkça katilin kendi adaletini sağlamaya çalışan iblis ruhlu biri olduğu anlaşılır. Fakat kim? Elli sene önce yaşananlarla ne alakası var? Net olan: Acilen durdurulması gerektiği.
İskandinav ülkelerinde kaleme alınmış en iddialı cinayet romanlarından biri olan KIZILGERDAN’da Jo Nesbø aşk, savaş ve ihaneti zerafetle işleyerek günlerce tesirinden kurtulamayacağınız bir gerilim sunuyor. Bu kitap hıyanetin gerçek mananını sorgulayacak kadar derinlikli ve korkusuz.
“Pek çok yazar ensenizdeki tüyleri nasıl diken diken edeceğini bilir ancak Jo Nesbø gibi çok azı onları uzun müddet dik tutmayı muvaffak olur.”
Linwood Barclay
“Jo Nesbø polisiye yazarları arasındaki yeni favorim ve Harry Hole da yeni vazgeçilmez kahramanım.” Michael Connelly
“Sonuna doğru olaylar öyle hızlı gelişiyor ki en meşum karakterlerden birinin paçayı nasıl kurtardığını anlamaya vaktiniz kalmıyor dahi. Devamını kesinlikle arayacaksınız.” Time Out New York

Benzer İçerikler

Süleyman’ın Anahtarı – Jose Rodrigues Dos Santos – Online Kitap Oku

yakutlu

Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı – Mustafa Armağan – EPUB ve Online Kitap Oku

yakutlu

Batı Dusuncesinin Olusumunda Islam’ın Rolu

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy