OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Anna Campbell / Mahrem / Pdf Epub /Sayfa: 195

Güzeller güzeli genç Grace tanımadığı kişiler tarafından ağzı ve gözleri bağlanarak kaçırılır. Bir çiftlik evine götürülen Grace binanın içinde ki bir odaya kapatırlar. Daha ne ve neden olduğunu dahi anlamayan genç kız odanın bir köşesinde korkudan ağladığı esnada içeriye bir adam girer ve ona cinsel arzularını yerine getirmesini aksi taktirde bunu hayatı ile ödeyeceğini söyler. İstek bellidir fakat Grace onların sandığının aksine bir fahişe değildir. Hayatını riske atmamak ve bir yolunu bulduğunda oradan kaçmak için tüm istekleri yerine getirecektir.
İlk başta korkmuş olsa da bu yakışıklı ve çekici adamın onu baştan çıkarışı çok hoşuna gider üstelik adamın tavırları ve gözlerinde ki masumiyet onun kaçırma ve zorbalık yapacak biri olmadığına ikna olmasına yetmişti.
Sheenein ise bu kadını daha önce hiç görmemiş buraya neden ve ne amaçla getirildiğini bilmiyordu. Tek bildiği kendisi bu çiftlik evinde kilit altında tutuluyor olması ve orada ki herkes tarafından deli biliniyor olmasıydı. Oradaki kişiler istediklerini yerine getirmesi halinde onu serbest bırakacaklarını söylemiştir oda özgür kalabilmek için her şeyi yapacaktır bir kadını baştan çıkarmak olsa bile lakin geç kızın güzelliği karşısında büyülenir ve onun yanından ayrılmak onu burada bırakmak istemez. Şimdi ikisi birlik olup onları burada tutan güce karşı koyacaklar ve kurtulmanın bir yolunu bulmaya çalışacaklardır.
Mahrem eKitap oku
Mahrem online kitap oku

Beğendiyseniz kitabı satın alabilirsiniz…

Kitap oku ✁ Online ekitap oku