Roman

Maskeli Aşk – Nicola Cornick Online Kitap Oku

Maskeli Aşk – Nicola Cornick ekitap

Maskeli Aşk kitabı hakkında bilgiler:

Nicola Cornick'in Maskeli Aşk isimli kitabı 336 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Sadece aşk, bir kadının maskesini düşürebilir… Muhteşem Kızlar
Azılı eşkıya çetesi Muhteşem Kızlar güçsüzleri savunmak için Kuzey Yorkshire'ın yabani tepeleri ve vadilerinde at koşturmaktadır. Cesurca, Robin Hoodvari maceralara atılan bu kadınlar, topluma adalet getirmeye çalışırken ülkenin adalet sisteminden kaçabilecekler midir?
-Gizem Avcısı-
Binbaşı Nick Falconer, Muhteşem Kızlar'ın maskesini düşürmek üzere Londra'dan gönderilmiştir. Ancak bir grup zalim kadın bulmayı beklerken karşısına dul bir hanımefendi olan Marina Osborne çıkar. Genç adam bu gizemli ve güzel kadının, Muhteşem Kızlar'dan biri olduğuna inanamaz. Çekici asker, genç kadının bedeni, ruhu ve sırlarını ele geçirmek için ikisini de yakan bir tutkuyla onu baştan çıkarmaya çalışırken kendi duygularına hâkim olabilecek midir?
"Maskeli Aşk, özgürlük ve esaret kavramlarını, bunların insan kalbine neler yapabileceğini sorgulayan, merak uyandırıcı ve kışkırtıcı bir hikâye. Sempatik bir kadın, cesur bir erkek, macera ve gizem, karşı konulamaz çekim ve şehvet. Kesinlikle okunmalı!"
-Romance Reader's Connection-
Maskeli Aşk Online Kitap Oku Maskeli Aşk Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Nicola Cornick kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Numaran Bende Var – Sophie Kinsella – Online Kitap Oku

yakutlu

Araf

yakutlu

Çankaya – Falih Rıfkı Atay Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy