Roman

Masumiyetin İçin Savaş – Tess Gerritsen Online Kitap Oku

Masumiyetin İçin Savaş – Tess Gerritsen ekitap

Masumiyetin İçin Savaş kitabı hakkında bilgiler:

Tess Gerritsen'in Masumiyetin İçin Savaş isimli kitabı 362 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Masum olduğu kanıtlanana kadar o bir suçluydu…
Miranda Wood evine geldiğinde, ayrılmak istediği yasak aşkını yatağında ölü bulur. O şimdi insanların gözünde hem tanık hem de şüpheli durumundadır. Kimliği belirsiz bir adam tarafından kefaleti ödendiğinde ise dikkatleri daha da üzerine çeker.
Miranda Suçsuzluğunu ispatlamak için çabaladıkça, kendisini karanlık bir bataklığın içinde bulur. Şantaj ve sıra dışı skandallar ortaya çıktıkça gerçeğe daha da yaklaştığını hisseden Miranda, katil tarafından takip edildiğini fark eder. O, katil için büyük bir tehlikedir ve bu tehlikenin ortadan kaldırılması gerekiyordur… Masumiyetini kanıtlamak için verdiği mücadelede sevgilisinin hayatına dair öğrendiği sırlar Miranda’nın kurtuluşu olabilecek midir?
“Tess Gerritsen, kütüphanemden asla eksik etmediğim yazarlardan biri. Her kitabıyla beni kendisine hayran bırakıyor.”
Stephen King
“Tess Gerritsen yine harikalar yaratmış. Masumiyet uğruna verilen mücadele ancak bu kadar güzel anlatılabilir.”
Publishers Weekly
“Sırlarla dolu ölüm, gözü dönmüş bir katil ve masum bir kadın… Bu üç temayı bir araya getiren yetenekli yazar, okurlara muhteşem bir roman sunuyor.”
Booklist
“Tess Gerritsen, Masumiyetin İçin Savaş adlı kitabında heyecan dolu bir macera ve merak uyandıran bir aşkla karşımıza çıkıyor.”
Romantic Times Book Reviews
Masumiyetin İçin Savaş Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Tess Gerritsen kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Hicret

yakutlu

Hasan Tahsin Kitap Özeti (İsmail Bilgin)

yakutlu

Eve Serisi – Anna Carey – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy