[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Meleklerin Ateşi – Bear Grylls

Meleklerin Ateşi – Bear Grylls

Tüyler ürpertici ve adrenalin yüklü bir roman olan “Meleklerin Ateşi” Sizlerle.

Meleklerin Ateşi – Bear Grylls

Akıcı, soluk soluğa bir macera romanıyla karşımıza çıkan Amerikalı ünlü televizyon oyuncusunun son kitabı.

Meleklerin Ateşi – Bear Grylls

Naziler bitmiş görünmesine rağmen 2. dünya savaşı öncesi tasarladıkları bir çok komplo vardı. O komploların günümüz için yapıldığını kimse ön göremezdi. Buzullar içerisinde canlı bir ceset. Virüs dolu bir kargo uçağı ve maymunlar ordusundan oluşan virüslü hayvanlar. İşte bütün bunlar şimdiki insanlığa hükmetmek için bundan bir asır önce tasarlanmıştı. Bu olaylar silsilesini çözebilecek tek kişiyse oydu! Anahtar Afrikalı küçük ve fakir bir ailenin çocuğuydu.

Meleklerin Ateşi Hakkında

Buzulların içerisinde bulunan tarih öncesinden kalma donmuş bir ceset…

İkinci Dünya Savaşı’ndan bugüne etkilerini sürdüren, Nazilerin dünyaya saldığı büyük bir komplonun en önemli ipucunu içinde barındırıyordu ama bunu ilk bakışta anlamak mümkün değildi.

Bir araştırma laboratuvarından kaçmış maymunların istila ettiği bir ada…

Öyle bir komplo planıydı ki etkileri önce maymunlar üzerinde gözlemlenmişti. Tüm dünyaya salınacak bir virüsün, Hitler’in virüsünün etkileri…

Nazilere ait kayıp bir kargo deniz uçağı…

Vahşi yaşamı koruma çalışmalarının yapıldığı bir bölgede, muazzam bir manzaranın ortasında bulunan bu kargo uçağının içerisinde dönen gizli işler de yoksa bir tesadüf müydü?

Ve dünyanın kurtuluş anahtarına sahip Afrika’dan kaçırılmış beş parasız yetim bir çocuğun sırları…

Öyle bir sır ki tüm kuvvetler minik bir çocuğun peşindeydi. Ve ortaya çıkarsa büyük bir planı altüst edecek ve insanlığın kurtuluşu olacaktı.

Hepsi bir noktada kesişiyordu. Nefes kesen bir aksiyon… Zorlu bir mücadele… Dört korkunç yolculuk ve imkânsızlıklarla dolu bir yol… Bu işe girişmeye ancak bir kişi cesaret edebilirdi; Will Jaeger, kod adı “AVCI”!

Ünlü maceraperest, yazar ve TV programcısı Bear Grylls’ten okurları arasında yankı uyandıran Hayalet Uçak’tan sonra; tarihî gerçekler, güçlü karakterler, sadık dostluklar ve olmazsa olmaz düşmanlarla bezeli muazzam bir kurgu…

Meleklerin Ateşi ile macera tam da kaldığı yerden, üstelik soluk soluğa devam ediyor!