Ekitap, ekitap indir
Roman

Mutfak – Banana Yoshimoto Online Kitap Oku

Mutfak – Banana Yoshimoto ekitap

Mutfak kitabı hakkında bilgiler:

Banana Yoshimoto'nun Mutfak isimli kitabı 144 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Banana Yoshimoto (asıl adı Mahoko Yoshimoto), oldukça ünlü çağdaş Japon yazarlarından biri. Banana ismini hem çok şirin bulduğundan hem de muz çiçeklerini çok sevdiğinden dolayı almış. İlham aldığı yazarlar arasında Stephen King (korku romanları dışındaki çalışmaları), Truman Capote ve Isaac Bashevis Singer bulunuyor. Çok sade bir yaşamı olan ve hayatını olabildiğince gizli tutmaya çalışan Banana Yoshimoto, Mutfak adlı romanı ile sevdiğim yazarlar arasındaki yerini aldı. Japon olmasının etkisi büyük olsa da, Mutfak gerçekten herkesin okuması gereken, huzur dolu bir kitap.
"Mutfak" Anneler, transseksüellik, sevdiğini kaybetme, mutfaklar, aşk, trajedi ve çağdaş Japonya'da özgür ruhlu iki kadının aklına gelen terimleri içeren iki öyküyü bir araya getiriyor. Japonya'nın en parlak genç edebiyat yıldızının şaşırtıcı orijinallikteki çalışması.
"Yoshimoto'nun Basit, şık tarzı Kazuo Ishuguro'nunki ile kıyaslanabilir. Aşk ve sevdiğini kaybetme üzerine akıllıca yorumlar hayal ve gerçekliğin hafif bir dokunuşuyla bulaşıcı güzellikte bir yazı."
-The Times-
Mutfak Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Banana Yoshimoto kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Yok Edici – Robert Crais – Online Kitap Oku

yakutlu

Kızıl Gerdan – Jo Nesbo – Online Kitap Oku

yakutlu

Amin Maalouf – Doğunun Limanları (Roman Özeti)

yakutlu

Yorum Yap