Roman

Ölümün Soğuk Sesi – Jane Casey Online Kitap Oku

Ölümün Soğuk Sesi – Jane Casey ekitap

Ölümün Soğuk Sesi kitabı hakkında bilgiler:

Jane Casey'in Ölümün Soğuk Sesi isimli kitabı 520 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Sarah Finch adında henüz küçük bir çocuğun başından iki korkunç olay geçer. İlki Sarah’ın abisi Charlie’nin birden beraber oyun oynarlarken ortadan kayboluşu ve uzun yıllardır bulunamayışı. Yıllar sonraysa Sarah artık bir öğretmen oluştur ara sıra abisinin kaybolduğu ev olan annesinin yanına gider. Annesi biçare durumda kendini alkole vuruş ve abisinin odasında her gün ağlamaktadır. Bu sırada Sarah oradayken komşunun çocuğu kaybolur, onu bulansa Sarah olur. Bu durum Charli’nin kaybolmasına kadar dikkatleri genç kadının üstüne çeker. Tabi ki sadece polisler değildi Sarah’ı takip eden!
On Altı Yıl Arayla Kaybolan İki Çocuk
Sarah Finch küçük bir kızken, ağabeyi dışarıya oynamaya gider ve bir daha asla dönmez. Charlie’nin başına neler geldiğini öğrenememek, aileyi darmadağın eder. Yıllar sonra öğretmen olan Sarah, evine geri dönmüştür. Ağabeyinin odasını kutsal bir mabet gibi kullanan alkolik annesiyle birlikte yaşamaktadır.
Tek Bir Tanık
Ardından on iki yaşındaki Jenny Shepherd kaybolur ve Sarah öğrencisinin cesedini evinin yakınındaki korulukta bulur. Sarah, bu davaya müdahil oldukça kendisiyle ilgili şüpheler de gitgide artar. Fakat kendisini takip eden yalnızca polis değildir.
Jane Casey : Polisiye roman yazarıdır. 1977 yılında Dublin’de doğup Castleknock’ta büyümüştür. Oxford, JesusCollege’de İngilizce bölümünü okumuştur. İlk romanı The Missing, yani elinizdeki kitap 2010 yılı şubat ayında yayımlanmıştır. Aynı yıl kasım ayında 5. Kurban (The Burning) okuyucularla buluşmuştur. Ardından 2011’de Acımasız (The Reckoning) ve 2013’te de TheLast Girl kitapları yayımlanmıştır. Yazar Londra’da eşi ve oğluyla yaşamaktadır.
“Ölümün Soğuk Sesi, yüksek bir hedef koymuş ve o hedefi tutturmuş.Gerçekten çarpıcı bir ilk roman
-ReginaldHill-
“Ciddi anlamda merak uyandırıcı ve inandırıcı.”
-RobertGoddard-
“Sürükleyici, Korkutucu ve etkileyici-fazlasıyla doyurucu bir psikolojik gerilim.”
-Sophie Hannah-
Ölümün Soğuk Sesi Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Jane Casey kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

İlk Öpücük – Abby Green – Online Kitap Oku

yakutlu

Av – Tom Isbell – Online Kitap Oku

yakutlu

Keçiler Dönemi – Luan Starova Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy