Roman

Peçete Karpuz ve Maymun – Barbara Burke Online Kitap Oku

Peçete Karpuz ve Maymun – Barbara Burke ekitap

Peçete Karpuz ve Maymun kitabı hakkında bilgiler:

Barbara Burke'in Peçete Karpuz ve Maymun isimli kitabı 120 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Sadece zihninizi değiştirerek, son derece mutlu ve çok başarılı olsaydınız, güzel olmaz mıydı?
Olivia ile tanışın. O, Mighty Power'ın müşteri hizmetleri çağrı merkezindeki yeni çalışan biridir. Sabit bir işi ve iyi bir maaşı olduğu için heyecan duyan Olivia yeni işine hevesli ve inançlı bir şekilde başlar. Ancak çileden çıkmış müşterilerden gelen öfkeli telefonlar, kısa sürede onu yıldırır. Bu sıkıntılı müşterilerle, eğitimde gördüğü gibi sakin ve profesyonel bir şekilde baş etmek yerine, Olivia kendini kaybeder ve onlarla kavga etmeye başlar.
Davranışları Yüzünden kovulma korkusu yaşayarak, tecrübeli bir temsilci ve çağrı merkezinin bilge insanı olan Isabel'den yardım ister. Aldığı sıra dışı tavsiye Olivia'nın hayatını değiştirir ve sizinkini de değiştirebilir.
Bu Günümüz hikayesinde, yazar Barbara Burke, mutlu ve mücadelesiz bir yaşam için yapı oluşturan 22 unutulmaz yaşam dersi veriyor. Yaşamda başımıza gelenler ya da başkalarının davranışları konusunda hiçbir kontrolümüzün olmadığını, ama kendi tepkimizin nasıl olacağını seçebileceğimizi öğreniyoruz. Başarının sırrı, olayları net bir şekilde görmek, olan biteni gözlemleyebilmek için bir an durup bakmaktır. Bu küçük değişim bize, daha doğru kararlar verme ve daha iyi sonuçlar alma gücünü verir.
Hayatta Daha farkında olmak, müşterilerle, meslektaşlarımızla, arkadaşlarımızla ve ailemizle yaşadığımız en zorlu etkileşimleri, kolay ve rahat bir şekilde ele almamızı sağlar. Peçete, Karpuz ve Maymun hem 'zekalarını' keskinleştirmek için kullanımı kolay araçlar arayan iş dünyası çalışanlarına güçlü bir kaynak hem de daha iyi ilişkiler ve daha mutlu bir yaşam isteyenlere ilham verici bir öykü sunmaktadır.
Peçete Karpuz ve Maymun Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Barbara Burke kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Sahildeki Kulübe – Sarah Jio – PDF İmdir

yakutlu

Anayurt Oteli Kitap Özeti (Yusuf Atılgan)

yakutlu

Rothschild Hanedanlığı

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy