Pembe Fili Düşünme – Zeynep Selvili Çarmıklı – Online Kitap Oku

Zeynep Selvili Çarmıklı / Pembe Fili Düşünme / Sayfa: 208 / PDF

Bir çoğunuz biliyorsunuzdur zaten ama ben bilmeyenler için “Pembe Fili Düşünme” olayını anlatıyım. İnsanların aslında temel sorunlarından birisi olan sürekli düşünme üzerine bir deney yapılır bir gün. Bu deneyde deneğe sakin pembe bir fil düşünme denir. Bilin bakalım ne olur? Denek ne kadar çabalasa da şekil şekil model model pembe filler süsler düşüncelerini. İşte tam bu deneyden yola çıkarak kendi hayatımızı kontrol altına almanın bilindik yollardan farklı sapaklara saparak bulunduğunu anlıyoruz.

Pembe Fili Düşünme Hakkında

Pembe fili düşünmemem gerekiyor. Tamam, o zaman kocaman, gri bir balina düşünürüm. Pembe fili düşünme. Balinalardı değil mi su püskürten? O kadar zaman nefeslerini mi tutuyorlar, ne yapıyorlar? Pembe fili düşünme. Geçenlerde aldığım kitabı da düşünebilirim. Pembe fili düşünme. Çok heyecanlıyım başlamak için. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünmemem lazım. Acaba kaç defa düşündüm? Pembe fili düşünme.

Böyle de düşünmemem lazım galiba. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme. Mini mini bir kuş donmuştu, pencereme konmuştu. Pembe fili düşünme. Of kaç dakika oldu acaba? Pembe fili düşünme. Dakika tutmayı unuttum galiba. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme. Acaba telefonum nerede? Kılıfı da pembe! La la la la. Pembe fili düşünme. Pembe fili düşünme.

Facebook Grubunda bu kitabı paylaşan “Gözde Akkılıç

Pembe Fili Düşünme Online Kitap Oku

Pembe Fili Düşünme .

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (2 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

$ s

Benzer İçerikler

Görevimiz Alışveriş – Carmen Reid – Online Kitap Oku

yakutlu

En Karanlık Sır – Gena Showalter Online Kitap Oku

yakutlu

Ziyan – Hakan Günday Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy