Roman

Periler Ölürken Özür Diler – Küçük İskender – Online Kitap Oku

Küçük İskender / Periler Ölürken Özür Diler / PDF / Sayfa: 121

Küçük İskenderin oldukça etkileyici bir şiir kitabı olan “Periler Ölürken Özür Diler” adlı eserinde mistik şiirlerin insana dair doğaüstünleşen satırlarla biraz sevimli biraz korkunç bir hal alıyor. Belki bu ekitap sizinde özür dileyişlerinizi yada dileyeceklerinizi hatırlatır sizlere. Belkide birer peri olarak ölme fırsatı sunar..

Periler Ölürken Özür Diler Hakkında

Aşk, bir tedbirsizlikse eğer, perilerin ölmesi hayata değer. Periler hiç konuşmadan nasıl eşlik ettilerse bir ömür boyu insanlara, nesnelere, olup bitene, ölürkenki haylazlıkları yalnızca bir özrün tüm yanlışları toza buza dönüştürmesiyle sona erer. Perilerin öldükleri, öldürüldükleri ülkelerde farklı olduklarını düşünen birileri varsa, onlar cesetleri yerde değil, gökte arar. Güzel ölen, samimi ölen göğe gömülür çünkü.
küçük iskender, klasikleşmiş şiir kitabı Periler Ölürken Özür Diler’de sevginin geri sayımını, ihtirasın merkezkaç kuvvetini ve ihanetlerin duygusal belgelerini gözler önüne sererken yaşadığı coğrafyada çarpıştığı meleklerin, iblislerin adlarını da birer birer veriyor adeta. Stratejisini düşmanının ahlaksızlığı üzerinden kuruyor. Kötünün zaferi, iyiliğin iktidarının önünü açacaktır sonuçta.
Ölürken özür dilemek aklınızdan hiç geçmemişse peri sayılmazsınız. Bu kitap sizin için belki bir fırsat, belki de bir itirafname.

Periler Ölürken Özür Diler Online Kitap Oku

Periler Ölürken Özür Diler .

Benzer İçerikler

Külahıma Anlat – Emrah Akçay Online Kitap Oku

yakutlu

Hanedan – Selman Kayabaşı – Online Kitap Oku

yakutlu

Erken Kaybedenler

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy