Roman

Piç – Hakan Günday Online Kitap Oku

Piç - Hakan Günday
Piç – Hakan Günday ekitap

Piç kitabı hakkında bilgiler:

Hakan Günday'in Piç isimli kitabı 228 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Piçlerin çocukları olmaz.
Piçler, Aşık oldukları bayanların kendilerini kurtaracaklarını düşünür. Halbuki hiç bir hanım bayan dünyaya bir piçi kurtarmak için gelmemiştir.
Piçlere Giz verilebilir. Ölümleriyle nihayet bulan sırdaşlıkları vardır.
Piçlerin Cinsel yaşamı düzensizdir.
Piçlerin Bedenleri ve akılları, öbür insanlarınkilerin aksine nasırlaşmaz. Onların nasırlaşan yalnızca yerleri ruhlarıdır.
Piçler Sadece kendi aşklarına hürmet duyarlar. En yakın dostlarının kadınlarına lisan ve el uzatabilirler. Bu halde piç tabii ki suçlu, ancak piçlik meşrudur. Piçler düzensiz hayatlarında düzenli olarak içki içerler. Belirgin sayıdaki kadehten sonra sarhoş olup sızarlar. Sızdıkları yerin isimi huzurdur.
Piçlerin Babalarıyla olan ilişkileri mezar taşı kadar soğuk, yeni dökülmüş kan kadar sıcaktır.
Piçler Insan öldüremedikleri, ağır suçlar işleyemedikleri, ödlek ve hain oldukları için yaşadıkları yerleri mecbur kalmadıkça terk edemezler.
Piçin Tutum ve tercihlerini sadece bir başka piç kabul edilebilir olarak değerlendirir ve "Neden?" diye sormaz. "Neden" sorusu piçliği yok eder.
Piç Online Kitap Oku Piç Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Hakan Günday kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Bir Milyon Güneş – Beth Revis – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorgun Mayıs Kısrakları

yakutlu

Suyu Geçiş – Sylvia Plath Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy