Roman

Rachel Gibson – İçinde Aşk var

Rachel Gibson / İçinde Aşk var / PDF / Sayfa: 276

Clare bir yazardır fakat oldukça tutulan başarılı aşk romanları yazmasına rağmen kendi hayatı aksine aşktan yana hep darbe almıştır. Artık umudunu mutlu bir aşktan kesen Clare sadece fantezilerini kağıda dökmekten başka bir şey yapmaz. Üzerine gelen birde ailevi sıkıntılar sonucu kafası iyice bulanan kadın yıllar önce beraber büyüdüğü Sebastian ile karşılaşır. O gece sarhoş olana kadar içerler ve sabah uyandıklarında aynı yataktadırlar.

İçinde Aşk var Hakkında

“Bir daha aşık olmam deseniz de, AŞKA SÖZ GEÇMEZ.”
Çok başarılı bir aşk romanları yazarı olan, ancak kendi hayatında aşktan yana şansı gülmeyen Clare tam mutluluğu bulduğunu sanırken nişanlısını başka biriyle üstelik bir erkekle!- yakalar ve yıkılır. Annesinin tüm baskılarına karşın bir daha aşık olmamaya yemin eden genç kadın hayatının en kötü gecelerinden birinin sabahında kendini Sebastian’la aynı otel odasında bulur. Üstelik Sebastian hiç de yabancı olmadığı biridir. Clare, bahçıvanlarının oğlu olan Sebastian’la birlikte büyümüş, onun her türlü yaramazlığına katlanmıştır. Yıllardır görmediği adamı birdenbire karşısında bulan Clare kadar, Sebastian da şaşkındır. Çünkü karşısında örgülü saçlı, gözlüklü küçük kıza hiç benzemeyen biri vardır.
Tüm direnmelerine, engellere karşın kaderleri kaçınılmazdır: MASAL GİBİ BİR AŞK…

İçinde Aşk var Yorumlar

“Öyle başarılı ki…”
Detroit Pres

“Rachel Gibson günümüzün yükselen yıldızı”
Karen Roberts

“Rachel Gibson her fırsatta bizi şaşırtıyor ve eğlendiriyor”
Publishers Weekly

İçinde Aşk var Online Kitap Oku

İçinde Aşk var Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Yaban Ailesi – Matt Whyman – Online Kitap Oku

yakutlu

Deli Dolu Bir Yaz – Toni Blake – Online Kitap Oku

yakutlu

Angelopolis – Danielle Trussoni – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy