Roman

Şantaj – Harlan Coben – Online Kitap Oku

Her Günah İz Bırakır

Efsane polisiye yazarından “Şantaj” adlı roman.

Matt adında bir genç tüm odağını geleceği üzerine odaklamış derslerine çalışan bir üniversite öğrencisidir. Ufak tefek eğlence partileri hariç genelde hayatının çoğu okul ve dersler arasında geçerken bir gün olanlar olur. Denk geldiği bir kavgada tamamen iyi niyetli olarak ayırma hamlesi birinin ölümüne sebebiyet verir. Bunun sonucunda 5 yıl kadar hapse mahkum olur. Artık tüm umutları tükenmiş gibi hisseder ve cezasını tamamlar. Bunu üzerin ardından hapisten çıkan Matt hızlıca hayatını düzene koyar ve Olivia adında bir kadınla da evlenir. Fakat bu evlilik ve ardından gelen bir telefon adamın hayatını tekrar alt üst edecektir.

Şantaj Hakkında

Matt Hunter geleceği parlak bir üniversite öğrencisidir ve bir kavgayı ayırmaya çalıştığı sırada birinin ölümüne sebep olur. Hayatına dair tüm hayalleri bir kâbusa dönüşen Matt, hapiste geçirdiği beş yılın ardından toparlanmaya ve hayatını yoluna koymaya başlamıştır. Eşi Olivia hamiledir, hayallerindeki eve kavuşmak üzeredir ve ağabeyinden devraldığı şirketin işleri yolundadır. Fakat Olivia iş seyahatindeyken Matt’in aldığı bir mesaj her şeyi tersine çevirmek üzeredir. Olivia’nın sırları bir bir ortaya çıkarken Matt de tekrar hapse girme riskiyle karşı karşıyadır.

Şantaj Yorumlar

“Coben’in en iyi yaptığı şeylerden biri karakterlerinin aklını ve kalbini okuyucuya yansıtmasıdır. Sıradan insanlar kendi halinde yaşarken birden suç ve kargaşa dolu korkunç bir dünyanın içine düşüverirler. Şantaj’da da aynen böyle oluyor, kitap o kadar sürükleyici ki bitmesin isteyeceksiniz.”
-USA Today-

“Hitchcock’un filmlerinde yaptığı şeyi Harlan Coben kitaplarında yapıyor.”
-South Florida Sun-Sentinel-

“Harlan Coben, sürpriz sonların ve elinizden bırakamayacağınız kitapların modern ustası…”
-Dan Brown-

Şantaj Online Kitap Oku

Şantaj Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Kara Kış Beyaz Düş

yakutlu

Genç Kızlar – Vincent Ewing – Online Kitap Oku

yakutlu

Blackstone Serisi – Raine Miller – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy