Roman

Satılık – İlknur Birdal – Online Kitap Oku

İlknur Birdal / Satılık / PDF / Sayfa: 467

O, Benim Başıma Gelen En Güzel Yanlıştı.

Hayatta bir çok hatalar yaparız ve bunun yükünü çekmek zorunda kalırız. Telefi edemeyeceğimiz şeyler olmuştur bir çoğumuzun yaşamında. Devran’ın da sırları vardı, hemde sürekli omuzlarında ona baskı yapan ağır yükler.

Hüzün ismi gibi hayatı hiç yollunda gitmemiş kalp kırıklarıyla dolu kısa bir hayata sahipti. Bu ikiliyi sıradan bir kulübün kirli bir köşesinde karşılaştıran eğlence istekleri değik unutma ve kurtulma çırpınışlarıydı. Fakat onlar karşılaşana kadar böyle bir yerde hayatlarının değişeceğini hiç sanmıyorlardı.

Satılık Hakkında

Her aşk kendi sınavıyla cebelleşir.
Devran ve Hüzün…

Onların yolu bir bar kapısında kesişti. Kader hiç ummadıkları anda, hiç ummadıkları bir yerde onları bir araya getirdi. Hayatın karşısında yeteri kadar kırılan kalpleri yeni bir serzenişi daha kaldırabilecek miydi?

Hüzün’ün korumak istediği kalbi, Devran’ın hayatını karmaşalar içine sürükleyen sırları vardı. Pis bir barın üst katında sahip olduğu kızın hayatının bilmecesi olacağını hiç hesaplamamıştı.

Sırlar ortaya çıktıkça değişen hayatlara, her aşkın kendi içinde verdiği savaşlara şahit olacaksınız.

“Sana sahip olmak hayatımda yaptığım tek doğruydu. Söylemesi biraz tuhaf olsa da, hayatım boyunca satın aldığım en güzel hediyesin.”

“Sen benim başıma gelen en güzel yanlıştın. Seni Seviyorum Devran… Mutluluk benim için senin dudaklarının arasında ve sen bu gece sadece beni sevdiğini fısılda…”

Satılık Online Kitap Oku

Satılık Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Geçmişi Olmayan Adam – Robert Ludlum – Online Kitap Oku

yakutlu

Tatyana ve Alexander – Paullina Simons – Online Kitap Oku

yakutlu

Bazen Unutmak İstersin – Kürşat Başar – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy