Roman

Seninle – Jasinda Wilder – Online Kitap Oku

Jasinda Wilder / Seninle / PDF / Sayfa: 320

Nell ve Kyle çocukluktan beri oldukça yakın iki arkadaştır. Nell çocukken de hayran olduğu bu kişiye atık aşıktır. Beraber halen oldukça iyi vakit geçiren bu ikili bir süre sonra trajik bir olay yaşarlar. Kyle bir kaza sonucu ağır yaralanarak hayatını kaybeder. Bu durumun arından Nell adeta hayalete döner. Bu sırada cenazede ilk kez Kyle’in kardeşi Colton ile tanışır. Aradan bir süre geçtikten sonra yolları tekrar kesişir fakat bu sefer olaylar daha farklı ilerle. Nell hem Kyle’ye ihanet ediyormuş gibi hisseder ama yinede arzularına gem vuramamaktadır.

Seninle Hakkında

Nell Hawthorne çocukluk arkadaşı Kyle Calloway’e âşıktır. Aşkları hiç bitmeyecek gibidir. Ancak bir gece Kyle trajik bir kaza sonucu hayatını kaybeder ve bu kaza Nell’i tamamen değiştirir. Kyle’ın cenazesinde Nell, ilk defa Kyle’ın kardeşi Colton’la karşılaşır ve her ikisi de Kyle’ın yokluğunda hayatlarına yeni bir yön çizer. Yıllar sonra bu ikili tekrar karşılaşır; bu sefer bu karşılaşma onları hiç tahmin edemeyecekleri tatlı bir çıkmaza götürecektir.

Seninle Online Kitap Oku

Alternatif

Seninle Turbo Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Kristin Hannah – Kış Bahçesi – Online Kitap Oku

yakutlu

İstanbul’da Kedi

yakutlu

Çıldırmış Bir Ev Kadınının Gizli Günlüğü Niamh Greene

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy