Roman

Sevda – Halit Ertuğrul – Online Kitap Oku

Halit Ertuğrul / Sevda / PDF – EPUB / Sayfa: 123

Bir Genç Kızın Amansız Çırpınışı…

İnsanı derinden etkileyen bir gençlik romanı. Sevda umutlarla, aşkla, ve heyecanla dolu bir geçtir. Fakat aldığı yanlış kararlar başta önemsiz ve düzeltilebilir görülse de bu durum onun, bir okyanusun ortasında yüzme bilmeden çaresiz çırpınışlarına dönüşmektedir. Bir insanın başına ne kadar kötü şey gelebilir? Her gencin mutlaka okuması gereken hüzün, dram ögelerinin bol olduğu ibretlik bir eser olan “Sevda” sizlerle.

Sevda Hakkında

Sevda; aşk, hayal ve gençlik rüyaları peşinde hayatını çıkmazlara atan bir genç kızın dram, acı ve ibret dolu hayatını dile getirmektedir. Olaylar zinciri o kadar etkileyici, o kadar şaşkınlık verici ve o kadar ibret dolu ki, insan kendini tutamıyor, “Bu kadar da olur mu?” diyerek kendinden geçiyor.

Aslında bu kitap günümüz gençliğinin yaşamakta olduğu hayatı anlatmaktadır. Bir anlamda her genç bu kitapta kendini görecektir; kendi hayatından sahneler bulacaktır. Daha da önemlisi bu sahneleri ibretle ve dehşet içinde izleyince kendi hayatını da sorgulama ihtiyacı hissedecektir. Bu kitabı okuyan her kişi, bir an önce dostlarına da okutma çabasına düşecektir.

Gözyaşları ve ibretlerle dolu bir kitap okumak istiyorsanız, buyurun…

Bir başka hayat hikayesinde buluşmak üzere…

Sevda Online Kitap Oku

Sevda Online Kitap Oku

Sevda PDF ve EPUB alternatif İndir

Benzer İçerikler

Sana Bağlandım – Nicole Williams – Online Kitap Oku

yakutlu

Bedel – Marsha Canham – Online Kitap Oku

yakutlu

Yağmur Beklerken – Tarık Buğra

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy