Roman

Sevgi Fırtınası – Nicholas Sparks – Online Kitap Oku

Nicholas Sparks / Sevgi Fırtınası / PDF / Sayfa: 224

Bırakın Kalbiniz Seçsin…

40 yaşlarını geçmiş iki insan ne eşlerinden ne hayattan umduklarını bulamamıştı. Adrianne hiç ummadığı şekilde aniden terk edilince ve bunun sebebininde kendinden genç bir kadın yüzünden olması adeta yıkmıştı onu. Fakat Adrianne bu kısır döngüye bu olayla birlikte nokta koyacak eski hayatına bir sünger çekerek yeni bir başlıngıç yapmayı planalar. Bu planın ilk adımı eski bir arkadaşı olan, küçük kasabada mutlu yaşayan arkadaşının yanına gitmektir. Fakat aksilikler daha Adrianne yoldayken baş gösterir ve fırtınaya yakalanır. Kendisi gibi 50’li yaşlarında eski bir doktor alan neredeyse hayatta ki kaderi kadınla aynı olan Paul’da bu fırtınadan sığınmak isterken Adrianne ile karşılaşır. Bir evde iki gün mahsur kalan ikili oldukça hızlı ve tutkulu bir aşka yelken açı verirler.

Sevgi Fırtınası Hakkında

New York Times çok satan yazar Nicholas Sparks’tan duygu dolu bir umut ve sevinç hikâyesi. Fedakârlık ve bağışlayıcılık üzerine, aşkın her yaşta, her an, en beklenmedik zamanda karşınıza çıkabileceğini anımsatan nefis bir roman.

45 yaşındaki Adrianne Willis, kocası tarafından daha genç bir kadın için terkedilince kendini, hayatını yeniden gözden geçirmek zorunda hissetmişti. Kalbi kırıktı ve çevreden de umduğu anlayışı göremiyordu. Adrianne, bir hafta sonu, bir arkadaşının evine yerleşmek kararıyla Kuzey Carolina’nın Rodanthe adlı küçük kasabasına taşındı. Ancak büyük bir fırtına yaklaşınca Adrianne’in kusursuz kaçış planı suya düşecekti. Ta ki Paul Flanner adlı bir misafir çıka gelene dek.

54 yaşındaki Paul de doktorluk kariyerini bir kenara atıp kendi yıkık mazisinden kaçmak için Rodanthe’ye gelmişti. Şimdiyse fırtına kapıdaydı ve iki yaralı insan birbiriyle avunacaktı. Sadece bir hafta sonunda tetiklenen yoğun duygular, ömürlerinin geri kalanı boyunca onları etkilemeye devam edecekti…

Sevgi Fırtınası Online Kitap Oku

Alternatif

Sevgi Fırtınası Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Son – Ayşe Kulin

yakutlu

Kızlarımın Bilmesini İstediğim Şeyler – Elizabeth Noble – Online Kitap Oku

yakutlu

Öyle Mesudum Ki – Nuran Buluş

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy