Sırrın Bende Saklı – Robyn Dehart – Online Kitap Oku

Robyn Dehart / Sırrın Bende Saklı / PDF / Sayfa: 292

Dört umutsuz romantik kadının kurduğu dedektiflik kulübü aslında dışarıdan göründüğü gibi suçluları deşifre etmekten ziyada bu kadınların dişine göre adamlar bulmasını sağlamak amaçlıdır. Tabi bu durumu kendilerine bile itiraf etmeseler de her kes amaçlarını oldukça net biliyor. Bu kulübün kurucu üyelerinden zengin Ladyn Amelia bu fırsatı ilk yalayan olacaktır. Amelia’nın babasının önemli bir antikası çalınmıştır. Bunun üzerine Colin adında çekici bir erkeği işe alarak ona yardımcı olması için görev verir. Colin oldukça dürüst ve işene odaklı olsa da kadın onu rahat bırakmayacaktır.

Sırrın Bende Saklı Hakkında

Leydilerin Amatör Dedektiflik Kulübü’nde kimler var? Gerçek hayatta yaşanan gizemleri çözmek için bir araya gelen sıra dışı, dört güzel kadın mı?

Yoksa Evlenme umudunu yitiren, yirmi yaşını geçmiş, zaman geçirebilecek herhangi bir şey bulamayan dört yakın arkadaş mı?

Babasının paha biçilemez Antik Mısır heykelinin çalınmasıyla Leydi Amelia Watersfield’in kurduğu dedektiflik kulübünde işler karışır. Asıl oyun şimdi başlamaktadır. Amelia bu davada kendisine yardımcı olacak yakışıklı, zeki ve nefes kesici dedektifi daha yakından tanımak için can atmaktadır. Kim bilir belki de bu adam rüyalarını süsleyen dedektif Sherlock Holmes’un ta kendisidir.

Dedektif Colin Brindley kendisini adeta Watson olarak gören bu tatlı belayı başlangıçta başına sarmak istemez. Ama Amelia güzel olduğu kadar cesur ve zekidir. Ve usta hırsızı yakalamak için giriştikleri bu kovalamaca sonunda, çalınan en değerli hazine Colin’in kalbi olacaktır.

Sırrın Bende Saklı Online Kitap Oku

Sırrın Bende Saklı Turbo PDF İndir

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Büyük Teklif – Cindy Gerard – Online Kitap Oku

yakutlu

Yıldırım Nikahı – Cathy Maxwell – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşk Sarmalı – Liz Carlyle – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy