Roman

Son Adım Aşk – Kimberly Fisk – Online Kitap Oku

Kimberly Fisk / Son Adım Aşk / PDF – EPUB / Sayfa: 415

Bir Adım Sen At, Bir Adım Ben…

Jenny uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Steven ile sonunda nişanlanmıştır. Bunun üzerine birde evlerinin geçimini sağlamak için bir nakliye şirketi kurmuşlardır. İşleri gayet iyi giderken diğer yandan borçlarını ödeyen çift düze çıkınca düğün düşünmektedirler. Fakat bir gün ansızın Steven ölür. Bu durumun ağrılığı altında bir süre kendine gelemeyen genç kadın zamanla kendisini toplasa da bu süreçte ilgilenemediği içi kötü gitmektedir. Daha kötüsü ölen nişanlısının yakın bir arkadaşından oldukça büyük miktar aldıkları borçu Jared istemektedir. Yada para yerine Jenny’e sahip olmak istemektedir..

Son Adım Aşk Hakkında

İki Kayıp Ruh Tek Bir Aşkta Buluşursa…

Jenny, dokuz ay önce ölen nişanlısıyla birlikte kurdukları taşımacılık şirketinin sahibi genç bir kadındır. Nişanlısı Steven’ın yasını tutan Jenny bir süredir kötü giden işleriyle de ilgilenememektedir. Bu sırada ortaya çıkan Jared adında gizemli bir adamın beklenmedik talepleri kadının hayatını alt üst etmenin eşiğine getirir. Ölen nişanlısının arkadaşı olan Jared, şirketin kuruluşu sırasında verdiği yüklü miktarda borcu geri istemektedir.

Jenny oldukça zorlu bir süreçle karşı karşıyadır çünkü Jared bir yandan genç kadının sahip olduğu her şeyi elinden almaya gelmiş bir düşman, diğer yandan Steven öldüğünden beri ilk kez kalbinin aşkla çarpmasını sağlayan etkileyici bir adamdır. Acaba düşmanca başlayan bu ilişkinin büyük bir aşka dönüşmesi mümkün olabilecek midir?

Yorumlar

“Her sayfası büyülü bir roman.”
-Debbie Macomber-

“Bu kitapta, ezber bozan insanlar başrolde.”
-Booklist-

“Kendinizi duyguların hızla geçiş gösterdiği, zıtlıkların birbirini çektiği bir hikâyenin içinde bulacaksınız.”
-Publishers Weekly-

“Âşık olmamak için direnen ama kaçamayan Jenny ve Jared’ın aşka teslim oluşlarını hayranlıkla okuyacaksınız.”
-Amazon-

Son Adım Aşk Online Kitap Oku

Son Adım Aşk Online Kitap Oku

Alternatif

Son Adım Aşk EPUB ve Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Kalbimi Affettim – Stephanie Laurens – Online Kitap Oku

yakutlu

Ölüm Bizi Ayırana Dek – Barbara J. Zitwer – Online Kitap Oku

yakutlu

Aşkın Seçimi – Nicholas Sparks – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy