Ekitap, ekitap indir
Roman

Ucunda Ölüm Var – Kemal Varol Online Kitap Oku

Ucunda Ölüm Var – Kemal Varol ekitap

Ucunda Ölüm Var kitabı hakkında bilgiler:

Kemal Varol'un Ucunda Ölüm Var isimli kitabı 227 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
Ölüyorum. Bu defa sahiden ölüyorum. Istikbal misin yasıma? Boz Atlı Hızır gibi nihayet nefesime yetişecek misin? Ucunda ölüm mevcut Heves Ali'm, ucunda elbette ölüm var. Gelmeyeceksen, elini nihayet defa omzuma koymayacak, alnımı öpüp yolculamayacaksan, bağışlanma dilemeyeceksen; adını aldığın Ali hakkına söyle bari: Sahiden sevdin mi beni? Kederli sözlerin, kurumuş gözlerin, tozlu yolların, saklanan mendillerin, içli kıpırdanmaların misafiri, cenazelerin duacısı, hikâyelerin sırdaşı… Dünya ölümlü, gün akşamlı… nihayet Ağıtçı, Heves Ali'yi arıyor. Evlerde, sokaklarda, dere boylarında, raylarda, uzayıp giden bozkırda… Heveeeessss diyerek susuyor. Bana hikâyeni anlat, ağıdını yakacağım.
Ucunda Ölüm Var, yarım yüzyıl süren bir aşk hikâyesi. Yalpalayan, şehirden şehire gezinen, derman arayan, sayıklayan, hatırlayan, düş çağıran ince bir ah! Kemal Varol, maharetle memleketi anlatıyor, güneşin içinde doğup battığı bir roman anlatıyor. Masalsı, gürül gürül, ölmeye yatan.
Ucunda Ölüm Var Online Kitap Oku Ucunda Ölüm Var Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Kemal Varol kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Fikrimizin Rehberi – Gazi Mustafa Kemal – Erol Mütercimler – Online Kitap Oku

yakutlu

Son Ada – Zülfü Livaneli

yakutlu

Bomba – Frank Harris – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap