Roman

Whiskey Creek Serisi – Brenda Novak – Online Kitap Oku

Brenda Novak / Whiskey Creek Serisi / PDF – EPUB / 4 Ekitap

Brenda Novak - Whiskey Creek Serisi e kitap indir

Bağımsız kitaplardan oluşan “Whiskey Creek Serisi” her bir romanda farklı ilişkileri konu edinirken bunu oldukça kusursuz ve akıcı yapmayı başarmış. Hayatta başımıza gelebilecek kötülüklerin ardından, ummadadığımız kişiler birden bire kolumuzdan tutarak bizi çekip bu bataktan çıkarabilir. İşte serinin ilk kitabı olan ” Sonbahar Kokusu” adlı serinin ilk kitabında Simon adında yakışıklı bir oyuncunun zevkine düşkünlüğü yüzünden başına aldığı bela sonucu boşanmaya varan davasını anlatıyor. Bu davada üstelik çocuğunu ona göstermeme konusunda karısı ısrarcı daha kötüsü adının karıştığı taciz davası yüzünden hakimlerde anne tarafını tutuyor. Bu durum sonucunda intiharı bile düşünen Simon’un kolundan avukatı olan güzel bayan Gail tutuyor..

Whiskey Creek Serisi Hakkında

#1 Sonbahar Kokusu

Bazen gerçek bir hayat yaşamak için iyi rol yapmak gerekir.
Kadınların gözdesi, ünlü Hollywood yıldızı Simon O’Neal’ın kariyeri alkol ve eğlence dünyasına olan düşkünlüğü yüzünden tehlikeye girmiştir. Diğer yandan eski karısı, oğlunu ona göstermemektedir ve önünde zorlu bir velayet davası vardır.
Simon’ı bu karışıklığın içinden kurtarabilecek tek kadın, kendisinin de müşterisi olduğu halkla ilişkiler şirketinin sahibi Gail DeMarco’dur. Cinsel taciz dedikodusuyla sarpa saran ilişkileri, ani bir kararla profesyonel bir evliliğe dönüşür. Dışarıya verecekleri doğru imaj Gail’in şirketini, Simon’ın da kariyerini ve oğluyla olan ilişkisini kurtaracaktır.
Simon üst üste yaşadığı çalkantılara yenik düşüp kendine zarar verme noktasına geldiğinde, Gail onu ailesinin evine kaçırmaya karar verir ve ikili gözlerden uzak bir beraberlik yaşamaya başlar. Gail ile Simon’ın bir sonbahar zamanı yapraklarını dökme ve birbirlerini yeniden
keşfetme vaktidir.

“Bugün alınacaklar listenize Sonbahar Kokusu’nu mutlaka eklemelisiniz.”
Romance Readers Connection

“Brenda Novak’ın şık komploları muhteşem bir okuma vaat ediyor.”
Publishers Weekly

“Merak uyandıran karakterleri sürükleyici bir macerayla buluşturan bir roman.”
Carla Neggers

“İyi bir kalemi olan Brenda Novak’ın yazdığı her kitap okunur.”
Reader to Reader Reviews

#2 Karlar Düşerken

Hiçbir yere ait olmadığınızı ve
sizi uzaklarda bambaşka bir hayatın beklediğini hissettiğiniz oldu mu?

Ya da

Hayallerinizin hayatınız hakkında gerçek şeyler
fısıldayabileceğini hiç düşündünüz mü?

Cheyenne Christensen, annesi ve ablasıyla birlikte uzun yıllar şehir şehir dolaştıktan sonra Whiskey Creek’te yeni bir yaşam kurar. Annelerinin yakalandığı amansız hastalık iki kız kardeşi birbirlerine yakınlaştırdığı gibi, bu zamana kadar gizli kalmış bir meseleyi de günyüzüne çıkarır.

Geçmişi hakkında cevaplanmamış soruları olan Cheyenne’in aklını kurcalayan bir diğer mesele ise, uzun yıllar içten içe sevdiği Joe ile ummadığı bir anda karşısına çıkan Amos kardeşlerin en büyüğü Dylan’dır. Mantığı ile duygularının arasında sıkışan Cheyenne, tutkuları için herkesi karşısına alıp büyük bir riske mi girecek yoksa yıllardır hayalini kurduğu sevginin peşinden mi gidecektir?

#3 İçimdeki Yaz

Hayat, biriyle gerçek bağ kurabildiğiniz o birkaç kısa anda saklıdır.Sağlık sorunları nedeniyle fazla zamanının kalmadığını öğrenen Callie, daha sakin ve huzurlu bir hayat yaşamak ister. Aile yadigarı çiftlik evinde yeni bir başlangıcın ona iyi geleceğini düşünür. Ta ki bir gece yarısı, yabancı bir adam kapısını çalana dek. Çekici, esrarengiz bir gezgin olan Levi’nin başı büyük beladadır. Callie tesadüfen kapısına dayanan ve hakkında hiçbir şey bilmediği bu yabancıya yardım etmekten çekinse de herkesin bir şansı hak ettiğine inanır. Beklenmedik şekilde yolları kesişen Callie ile Levi, hayatta her şeyin mümkün olduğunu gösteren sıcacık bir aşkın başkahramanları oluyor.

#4 Bir Yanımız Bahar

Bir gerçekle cezalandırılmak mı yoksa bir yalanla yaşamak mı daha zor?

Herkesin geçmişinde gizli saklı kalmış, unutmak için çaba sarf ettiği küçük ya da büyük kırıklıklar vardır. Adelaide Davies’in hayatını değiştiren, onu sevdiği kasabadan ayıran da lise mezuniyet partisinde yaşanan korkunç bir olaydır.

Aradan uzun yıllar geçtikten sonra Whisky Creek’e bambaşka biri olarak geri dönen Adelaide, zamanla geçmişiyle ve unutamadığı “gençlik aşkı”yla da yüzleşmek durumunda kalır.

Önyargıların, gerçeklerin ve kimi zamanda yalanların ortasında kalan Adelaide, hem özgürlüğün hem de aşkın zorlu yollarında okuyucuyu savaşmadan kazanmanın mümkün olmadığı bir yolculuğa çıkarıyor.

PDF

Sonbahar Kokusu Online Kitap Oku

Karlar Düşerken Online Kitap Oku

İçimdeki Yaz Online Kitap Oku

Bir Yanımız Bahar Online Kitap Oku

EPUB

Sonbahar Kokusu Online Kitap Oku

Karlar Düşerken Online Kitap Oku

İçimdeki Yaz Online Kitap Oku

Bir Yanımız Bahar Online Kitap Oku

Alternatifler

Whiskey Creek Serisi Tek Link PDF ve Online Kitap Oku

PAYLAŞAN ” İLKNUR“

Daha fazlası için facebook grubumuzu ziyaret ediniz

https://www.facebook.com/groups/ekitapgrup/

Benzer İçerikler

Şah – Aimee Carter Online Kitap Oku

yakutlu

Maraz

yakutlu

Lanetli Talih – Rachel Gibson – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy