Roman

Yeter Tenimi Acıtmayın – Meltem Arıkan – Online Kitap Oku

Meltem Arıkan / Yeter Tenimi Acıtmayın / PDF / Sayfa: 328

4 kadının hayat hikayesinden ve yine bu dört kadının yollarının kesiştiren aynı acılardan ilham almış bir roman ” Yeter Tenimi Acıtma” Bu roman ilk basılıp yayınlanmasının ardından kısa bir süre sonra tüm kitap satış mağaza ve sitelerinden toplanmıştır. Yazarın örtüsüz net kaleminden dolayı bir çok kesimi rahatsız eden bu roman aynı zamanda bir çok kesim için bir kahramanlık öyküsünü içermektedir. Olayın kadın hakları değil insan ve özgürlük hakları olduğunu kavrayan herkes için oldukça ilham verici bir romanla sizleri baş başa bırakıyoruz.

Yeter Tenimi Acıtmayın Hakkında

Meltem Arıkan sivri diliyle ve kadın haklarına dair konular karşısında sergilediği açık, cesur yaklaşımlarıyla sadece Türkiye’de değil, dünyada da pek çok kişinin ilgiyle takip ettiği bir yazar.

Şuanda 7. baskısıyla okuyucularına ilgisine sunduğumuz Yeter Tenimi Acıtmayın, 2004 yılında toplatılmış, sonra mahkeme kararıyla yeniden kitabevi raflarında yerini almış ve bütün bu sancılı dönemlerin ardından Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından Düşünce ve Özgür İfade Ödülü ile ödüllendirilmiş bir Kitapta hayatlarında türlü travmalar yaşamış dört kadının, benzer geçmişe sahip diğer kadınları hayata bağlama çabaları anlatılıyor.

Dört kadının öyküsü,

binlerce tenin acısı…

Yeter Tenimi Acıtmayın Online Kitap Oku

Yeter Tenimi Acıtmayın .

Benzer İçerikler

Bir Çapkına Vuruldum – Sabrina Jeffries – Online Kitap Oku

yakutlu

Proje: Ölümcül Virüs – Tess Gerritsen Online Kitap Oku

yakutlu

Halifeler Tarihi – Celaleddin Suyuti – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy