Roman

Yüksek Büyücü – Trudi Canavan – Online Kitap Oku

Trudi Canavan / Yüksek Büyücü – Kara Büyücü Üçlemesi 3 / PDF / Sayfa: 334

Sonea çocukluğu sokaklarda geçmişti. Fakat sonunda şansı yaver gitmiş kendisi Büyücü Loncasına katılmaya hak kazanmıştı. Üstelik bir çok çıraktan yetenekleriyle ustalarının gözünde çabucak dikkat çekmişti. Fakat şimdi o ustalardan biri büyük bir entrika kuruyordu üstelik bunun için Sonea’ya ihtiyaç duyuyordu. Tüm planlarını bu kızla paylaşan ustasının bu sözlerini duymamayı dilerdi. Ama artık her şeyi öğrenmişti. Şimdi birilerine ihanet etmek zorundaydı ama o dünya için önemli olanı seçmek istiyordu.. Diğer yandan karanlık sanatlardan her ne kadar korksa da dünya için onuda öğrenmek zorundaydı..

Yüksek Büyücü Hakkında

Büyücü loncasi’nin kabul ettiği genç bir sokak kızı

Tüm dünyayı yok edebilecek, dehşet verici bir entrika

“gerçeği öğrenmek istiyorsun…”

Sonea beş parasız bir sokak çocuğu olduğu günlerden beri çok şey öğrenmiştir. Büyücü Loncası’nda kendine yer edinmiş, diğer çırakların saygısını kazanmıştır. Fakat hiç öğrenmemeyi dilediği şeyler de vardır… Gizemli Yüksek Lord Akkarin’in yeraltı odasında şahit olduğu olay ile kadim ve korkutucu bir düşmanın Lonca’yı yakından gözlemeye başladığı bilgisi gibi.

Yüksek Lord’un onunla paylaştığı dehşet verici bilgileri görmezden gelemeyen Sonea, bir yandan da Akkarin’in, gücünü karanlık emellerinde kullanmak için onu kandırmaya çalıştığından korkmaktadır. Zira geleceğinin Akkarin’in ellerinde olduğunu ve gerçekten başarılı olmak istiyorsa karanlığı kullanması gerektiğini bilmektedir… Tabii hayatta kalabilirse.

Yüksek Büyücü Online Kitap Oku

Yüksek Büyücü Turbo Online Kitap Oku

Kara Büyücü Serisi Diğer eKitaplar

Benzer İçerikler

Arkadaş Alanı – Gamze Aydeniz – Online Kitap Oku

yakutlu

Üç Öykü – J. D. Salinger – Online Kitap Oku

yakutlu

Islam’ın Yedi Kapısı

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy