Roman

Yüreğimin Tek Sahibi – Eloisa James – Online Kitap Oku

Eloisa James / Yüreğimin Tek Sahibi / PDF / Sayfa 324

Jemma adında bir düşes ve Elijah adında bir dük tam evlenecekleri gün büyük bir skandal kopu verir.

Düşes Jemma ülkeden ayrı kaldığı 9 yıl boyunca bir çok günah işleyerek bir çok skandala imza atmış olduğuna dair kocasına kanıtlar sunulur. Bunun üzerine Jemma kaçarak gider. Bu duruma kocası olacak adam Elijah oldukça inansa da bir varis gerektiğini bilir ve bir süre sonra karısını çağırır. Büyük umutlarla dönen Jemma kocasının soğuk tavırlarına anlam veremez. Artık kuralına göre oynama vakti gelmiştir. Ne yapıp edip kocasını baştan çıkararak onu kendine aşık edecektir.

Yüreğimin Tek Sahibi Hakkında

Bir kadın, kocasını kendine âşık etmek için nasıl baştan çıkarır?

Güzeller güzeli Beaumont Düşesi ve ağırbaşlı kocasının düğününde çalan kilise çanları henüz susmamışken yaşanan bir skandal, Düşes’in apar topar Fransa’ya gitmesine neden olur. Söylentilere göre Düşes dokuz yıl boyunca skandaldan skandala koşar. Beaumont Dükü Elijah da bu söylentilere inanmaktadır.

Fakat yakışıklı Dük’ün bir vârise ihtiyacı vardır ve eşini evine çağırır. Jemma evine döndükten sonra, Elijah’nın ona olan ilgisizliğine şaşırır. Kocasıyla aynı hisleri paylaşmaması bir yana, imkânsızı, yani kocasının kalbini istemektedir…

Yorumlar

“Usta satranç oyuncularını taşları değil, gönüllerini kaptırabilecekleri bir oyunda görmek büyük zevk. Eloisa James zekâ, kabiliyet ve zarafetiyle okurlarına birçok farklı seviyede ulaşıyor, onlara aşkın gücünün her engeli aşabileceğini gösteriyor.”
Romantic Times

Yüreğimin Tek Sahibi Online Kitap Oku

Alternatif

https://ekitap.org/3nxfesg7ddxj.html

Benzer İçerikler

Tez Yazma Sanatı – Michel Beaud Online Kitap Oku

yakutlu

Yıldız Avcısı – Claudia Gray Online Kitap Oku

yakutlu

Sergüzeşt – Samipaşazade Sezai – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy