Roman

Yüzleşme Kate Hewitt

Kate Hewitt / Yüzleşme / PDF / Sayfa: 216

Oldukça ünlü ve popüler medya kanallarının patronu olan Alex Diaz’ın tek bir isteği vardı. Arkadaşının ölümüne sebebiyet veren Treffen’i bitirmek! Bunun için güçlü olduğu alan medyayı kullanacaktı. Seçtiği programsa kendi kanallarından birinde program sunan Chelsea’nın konuğu olarak çağıracağı Jason’a kurduğu olanla yapacaktı. Bu sırada arayı iyi tutması gerektiği Chelsea’ya yakınlaştı. Başlarda intikam aracı olarak kullanacağı kadına giderek aşık olmaya başlayınca olayların yönü değişti..

Yüzleşme Hakkında

Alex Diaz, büyük bir medya imparatorluğunun başında olma avantajını sonuna kadar kullanmakta kararlıydı ve arkadaşının ölümüne neden olan Jason Treffen’i mahvedebilmek için başarılı sohbet programları hazırlayıp, sunan güzeller güzeli Chelsea Maxwell’in, Treffen ile canlı olarak gerçekleştireceği sohbet programını kullanacaktı. Ve arkadaşının intikamını alabilmek için gerekirse Chelsea’yi baştan çıkartacaktı ki, bu o kadar da zor olmayacaktı. Ancak zaman için de Chelsea ile olan ilişkileri derinleşip, yarattığı etki arttıkça yanıldığını ve Treffen’i mahvetmesinin, aynı zamanda Chelsea’nin hayatını da mahvetmek anlamına geldiğini fark etti.

Yüzleşme Online Kitap Oku

Yüzleşme .

Benzer İçerikler

Donmuş – Robin Wasserman

yakutlu

Yetim Kalacak Küçük Şeyler – Oya Baydar Online Kitap Oku

yakutlu

Yavaşla! – Kemal Sayar – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy