Roman

Zengin Baba Yoksul Baba – Robert Kiyosaki Online Kitap Oku

Zengin Baba Yoksul Baba – Robert Kiyosaki ekitap

Zengin Baba Yoksul Baba kitabı hakkında bilgiler:

Robert Kiyosaki'nin Zengin Baba Yoksul Baba isimli kitabı 400 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Özellikle teknolojinin, robotların ve global bir ekonominin kuralları değiştirdiği bir dünyada, varlıklı olmak için yüksek gelirinizin olması gerektiği efsanesini çürütür.
Aktif Yatırımlar edinmenin ve oluşturmanın sebep yüklü bir maaştan daha mühim olabileceğini, işletme sahiplerinin ve yatırımcıların keyfini sürdüğü vergi avantajlarını öğretir. Evinizin aktif bir yatırım olduğuna karşı alan okur; emlak balonu patladığında ve yüksek faizli mortgage fiyaskosu şiddetlendiği vakit milyonlarca insanın direkt öğrendiği gibi.
Bize Okul sistemlerinin parayla alakalı öğrettiklerine sebep güvenmememiz gerektiğini hatırlatır ve bu mühim yeteneğin sebep bugün hiç olmadığı kadar mühim olduğunu açıklar.Çocuklarınıza Paraya dair neler öğretmeniz gerektiğini açıklar, böylece onlar da günümüz dünyasının zorluklarına ve fırsatlarına kendilerini hazırlayabilir ve adalet ettikleri varlıklı hayatı sürebilir.
“Zengin Baba fukara Baba, finansal geleceklerinin kontrolünü eline almak arzu edenler için bir başlangıç noktasıdır.” -USA TODAY
Zengin Baba Yoksul Baba Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Robert Kiyosaki kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Masumiyetin İçin Savaş – Tess Gerritsen Online Kitap Oku

yakutlu

His Cehennem Çiçeği – Durumavii – Pdf İndir

yakutlu

Şifalı Bitkilerle Tedavi Yöntemleri – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy