Roman

10 Numaralı Kamara – Ruth Ware

Ruth Ware / 10 Numaralı Kamara / Sayfa 376

 

10 Numaralı Kamara E KİTap

Kurgusuyla sizleri gererek olan iddialı bir roman “10 Numaralı Kamara”
Blacklock bir yazardır. Gezdiği yerleri inceler ve onlar hakkında seyahat yazıları yazar. Yine bunun gibi bir yolculuğunda tercih etiği lüks bir gemi tercih eder çok konforlu bir kamaraya sahip olan bu gemide seçkin yolcular iyi bir hizmet vardır. Fakat bir gün yan kamarasında denize atılan kızı görür. Bunu bildirmesine rağmen herkes sıradan bir şeymiş gibi ilgilenmez. Bu garip durum içinde ne yapacağını şaşıran Blacklock bu sırrı çözmeye kararlıdır.

10 Numaralı Kamara Hakkında

Son zamanların en gerilim dolu romanlarından 10 Numaralı Kamara’da, seyahat yazıları yazan gazeteci Jo Blacklock on kamaralı lüks bir gemiyle Londra’dan Norveç’e yolculuk eder. Başta her şey şahane gözükür. Kamaralar konforlu, akşam yemekleri şaşaalı ve misafirler seçkin kimselerdir. Fakat günler uzar, gökyüzü kararır ve sert dalgalar gemiyi döverken bir gece Lo korkunç bir olaya tanık olur: Yan kamaradaki kadın, gemiden denize atılmıştır.
Cinayeti aydınlatmaya çalışan Lo, hiçbir şey olmamış gibi davranan yolcular ve görevlilerle mücadele ederken aynı zamanda kendi zihniyle de mücadele eder. Acaba 10 numaralı kamaradaki kadın gerçekten var mıdır?
Kapkaranlık Ormanda’nın New York Times çoksatan yazarı Ruth Ware okura ters köşelerle ve sürprizlerle dolu bir yolculuk vaat ediyor.

10 Numaralı Kamara Yorumlar

“Diyalogları, karakterleri ve hikâyenin geçtiği ortamıyla âdeta modern bir Agatha Christie romanı.”-Kirkus-
“Şahane bir modern gerilim romanı.”-New York Post-
“Ruth Ware’in ürkütücü gerilim romanı okuru cezbediyor.” -US Weekly-
“İyi yazılmış bir kadın başkarakter ve hızlı ilerleyen konusuyla kendine has bir gerilim romanı.”-Sunday Mirror-
((Yandex))
10 Numaralı Kamara Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Falaka Kitap Özeti (Ahmet Rasim)

yakutlu

Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı – Mark Manson – Online Kitap Oku

yakutlu

Yaşamak

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy