OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Roger Zelazny / Amber Yıllıkları / PDF – EPUB / Sayfa 3679 / 10 eKitap Tek Cilt

Sadece Bir Tek Gerçek Dünya Var. Diğerleri Yaşadığımız Dünya Da Dahil Gölgelerden İbaret…

Amber yıllıkları normalde 10 farklı seriden oluşan fantastik türden popüler seridir. 10 Kitabın çıkması oldukça uzun zamana yayılmıştır. Ama şimdi sizlerle Amber Yıllıkları roman serisinin tüm kitabı tek cilt altında sunuyoruz.

Corwin adında Amber prensinin komplo ve entrikalar sonucu kendi dünyasından bir şekilde gönderilerek insanlarla yaşamaya asırlardır mahkum edilmiştir. Fakat Corwin gözünü açtığı insanların dünyasında geçmişi hatırlamaz ve kendisi de sıradan bir insan gibi yaşamaya devam eder. Fakat zamanla ufak anılar onu geçmişi araştırmaya itecektir. Bu durum kaosu da yanında getirecektir.

Amber Yıllıkları Hakkında

Gözlerini bir hastane odasında açan ve vücudunun sargılar içinde olduğunu gören Carl Corey, geçmişine dair hiçbir şey hatırlamamaktadır. İnsanüstü kuvveti ve siyah gri kıyafetlere düşkünlüğü dışında, elinde geçmişine ait pek az ipucu vardır.
Arayışı, onu hiç ummadığı gerçeklerle yüzleştirir: Yaşadığımız dünya, ölümsüz şehir Amber’in sayısız gölgelerinden yalnızca biri; kendisi de iradesiyle gerçekliğe yön verebilen Amber Prensi Corwin’dir. Hafızasını yitirmiş bir şekilde asırlar boyunca dünyamızda dolanmış olan Corwin, geçmişini araştırdıkça, iktidar uğruna hiçbir entrikadan, savaştan ve cinayetten sakınmayan ölümsüz kardeşlerinin, sayısız dünyayı, sihri, teknolojiyi ve yaratığı içine sürükleyen mücadelesinin tam ortasında bulur kendisini.

Bu kitabı facebook grubumuzda paylaşan “Duygu”

https://www.facebook.com/groups/ekitapgrup

Sizlerde facebook grubumuzu takip etmeyi unutmayınız.

Amber Yıllıkları Tek Cilt Online Kitap Oku

Amber Yıllıkları Tek Cilt Online Kitap Oku

Alternatif

Amber Yıllıkları Online Kitap Oku