Roman

Aselsan Cinayetleri – Melik Duvaklı Online Kitap Oku

Aselsan Cinayetleri – Melik Duvaklı ekitap

Aselsan Cinayetleri kitabı hakkında bilgiler:

Melik Duvaklı'nın Aselsan Cinayetleri isimli kitabı 221 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Nihayet yıllarda kendi ulusal savunma sistemini inşa etmeye çalışan Türkiye, bu alanda çalışan süper beyinlerin şüpheli ölümleri ile sarsılıyor. Elinizdeki yapıt savunma sanayiinde yaşanan seri ölümlerin izini sürüyor.
ASELSAN Intiharları olarak bilinen ölümler cinayet mi? Kıbrıs Harekatında yaşanan Kocatepe Faciasının bu ölümlerle ne alakası var? Toros-2 tatbikatında bir albayın ölümüyle sonuçlanan suikastın savunmadaki rant kavgasıyla ilişkisi neydi? Sniper’ların kovaladığı ASELSAN mühendisine ne oldu? TÜBİTAK görevlileri ve bir subayın öldüğü şüpheli kazadan sonra ortadan kaybolan kozmik aygıt neydi? Savunma sanayiinde çalışan binlerce mühendisleri kim, sebep fişledi? Mühendisler ölmeden evvel hangi ülkelerden amel teklifi almıştı? Türkiye’nin kendi ulusal yazılımlarını geliştirmesini hangi ülkeler engelledi?
Metin Göktepe Gazetecilik Ödülü sahibi Gazeteci MELİK DUVAKLI’nın kaleme aldığı ASELSAN CİNAYETLERİ, savunma sanayiinde yaşanan saklı savaşa fer tutuyor.
Aselsan Cinayetleri Online Kitap Oku Aselsan Cinayetleri Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Melik Duvaklı kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Yüreğimdeki Son Perde – Eloisa James – Online Kitap Oku

yakutlu

Agatha Christie – Acı Kahve (Roman Özeti)

yakutlu

Sabır – Lisa Valdez – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy