Roman

Aşk Bir Masalmış – Cindi Madsen Online Kitap Oku

Aşk Bir Masalmış – Cindi Madsen ekitap

Aşk Bir Masalmış kitabı hakkında bilgiler:

Cindi Madsen'in Aşk Bir Masalmış isimli kitabı 416 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Darby 30’lu yaşlarının sınırında kendisini işine adamış bir iç mimardır. Şimdiye kadar aşk adına bir çok aksiyona katılmış bir çok kişiyle denemiş olmasına rağmen elinde kalan tek ey hüsran olmuştur. Bunun üzerine aşka inancını kaybeden güzel mimar kendini işine odaklamaya karar almıştır. İşi için bulduğu bir ortamda bir gün çıka gelen Jake adında birisi Darby’i görür görmez vurulmuştur. Darby bu durumdan, geçmişi nedeniyle rahatsız olmuştur fakat genç adam onu aşka ikna etmeye ve kendisinin doğru kişi olduğunu ikna etmek için elinden geleni ardına koymayacaktır.
Bütün aşk masallarının başlangıcı güzeldir. Peki ya sonrası?
Darby yirmili yaşlarının sonuna gelene dek gerçek aşka olan inancını yitirmeden beyaz atlı prensini aramış ve sonunda, onu bulmanın imkânsızlığını kabul etmiş genç ve güzel bir içmimardır. Hayatı boyunca yaşadığı ilişkilerden aldığı dersleri bir deftere not alan genç kadın, daha önce yaptığı hataları tekrarlamamaya adeta yeminlidir. Tam da aşka ve sevgiye olan inancını sorguladığı bir dönemde karşısına çıkan Jake’in etkileyici yaklaşımına rağmen
kalbini ona kaptırmamakta kararlıdır. Genç adamın ise ondan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur ve Darby’nin aşka dair fikirlerini değiştirmeyi kafasına koymuştur. Fakat bu, sandığı kadar kolay olmayacaktır.
“Mutlu sonlara inanmayanlardansanız sizi yanıltması için bu modern zaman masalına bir şans verin.”
-Romantic Times-
“Çekici, sevimli ve samimi bir itiraf romanı.”
-Booklist-
“Romantik-komedi Türünde oldukça esprili bir dille yazılmış, keyifle okunmayı
garanti eden bir roman.”
-The New York Times-
“Aşk Bir Masalmış!!! Derken için, yetişkinlere adanmış bir peri masalı diyebiliriz.”
-Amazon-
Aşk Bir Masalmış Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Cindi Madsen kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

İhanet – Monica McCarty Online Kitap Oku

yakutlu

Soğuk Öpücük – Amy Garvey Online Kitap Oku

yakutlu

Kuşatma ve Fırtına – Leigh Bardugo Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy