Roman

Unutulmaz Öpücük – Teresa Medeiros Online Kitap Oku

Unutulmaz Öpücük – Teresa Medeiros ekitap

Unutulmaz Öpücük kitabı hakkında bilgiler:

Teresa Medeiros'in Unutulmaz Öpücük isimli kitabı 376 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Masum bir öpücük şeytanı meleğe çevirebilir mi?
Laura Fairleigh, kardeşlerinin bir evi olabilmesi için yirmi bir yaşına basmadan önce koca bulmalıdır. Ormanda baygın yatan, melek yüzlü, muhteşem vücutlu ve hafızasını kaybetmiş bir yabancı bulunca onu sahiplenmeye karar verir. Ancak cennetten düşmüş gibi görünen bu meleğin tam bir şeytan olduğundan habersizdir.
"Devonbrooke Şeytanı" olarak tanınan çapkın Sterling Harlow onun, uzun zamandır kayıp nişanlısı olduğunu iddia eden genç kızın büyülü öpücüğüyle uyanır. Kız onun bir beyefendi olduğu konusunda güvence verirken Sterling hafızasıyla birlikte aklını da kaybettiğinden şüphelenmeye başlar, zira bu kadar çekici bir genç kızın ufak öpücükleriyle yetinecek biri olmadığından emindir!
Genç adam düğün gecelerinden önce gerçeği açığa çıkarmaya uğraşırken, unutulmaz bir öpücük ikisinin de aklından çıkmayacak bir tutkuyu ateşleyecektir…
"Medeiros, Karşı konulması imkânsız bir başka romantik masal kaleme almış."
-Booklist-
"Komik Ve yer yer dokunaklı… Teresa Medeiros'un okuma deneyimini katıksız bir zevke dönüştüren akıcı ve süslü tarzına hayranım."
-All About Romance-
Unutulmaz Öpücük Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Teresa Medeiros kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Söz Ver Sevgilim – Lynne Graham – Online Kitap Oku

yakutlu

Bir Ömürdür Seni Bekliyorum – Fabio Volo – Online Kitap Oku

yakutlu

Donmuş – Robin Wasserman

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy