Aşk Büyüsü – Tuba Atıcı Coşar – Online Kitap Oku

Tuba Atıcı Coşar / Aşk Büyüsü / PDF / Sayfa: 428

Aşk bana sadece seninle yakıştı…

Ela ve Baran’ın ilk temasta başlayan aşklarını ve bu aşk için savaşlarını konu edinen ” Aşk Büyüsü” adlı yerli roman.

Ela acımasız bir aşktan çıkmış, üzerine büyük bir felaket yaşamıştı. Bu durumdan dolayı yaşadığı yerde 5 dakika bile kalmak ona ızdırap olmaya başlamıştı. Bunun üzerine kendisine ufak bir çanta hazırlar ve oradan uzaklaşarak bir kaç ay geçirmek üzere başka şehre gider. Bu sırada o şehirde Baran’da bulunmaktadır. Fakat ikili tesadüfler eseri çarpışana kadar bir birlerini hayatta daha önce hiç görmemişlerdir. Baron iyi bir aile evladı, akıllı bir iş insanıdır. İkisi de bırakın ilk görüşte aşkı, iyice tanıyınca bile insanlara güvenemeyen tipler olmasına rağmen bu çarpışma anı onların kaderi olu vermişti.

Aşk Büyüsü Hakkında

Aşka dair her şey aşk büyüsüne kapılır…

Ani bir çarpışma ile başlayan ve birbirlerinden ilk görüşte etkilenen Ela ve Baran için yaşadıklarına rağmen aşkın büyüsüne kapılmak hiç zor olmamıştı.

Ela, başına gelen acı olayı öğrendikten sonra canını yakan her şeyden kurtulmak için çok sevdiği şehrini terk etmişti. Yalnız kalıp olanları unutmak için gittiği yerde başına geleceklerden habersiz iki ay geçirmişti. Yaşananları geride bıraktığında artık daha güçlü bir kadındı. Bir daha hiçbir erkeğe kapılmayacağına kendini inandırmıştı. Ta ki hayatında gördüğü en yakışıklı adamın kollarına düşüp, kendini onda kaybedene kadar…

Baran, otoriter bir patron, harika bir arkadaş ve ailesine bağlı bir evlat olmasına rağmen hayatın ona gençlik yıllarında acımasızca aşıladığı güvensizlikle bambaşka bir adam olmaya zorlanmıştır. Kendinden emin duruşu ve açık sözlülüğü, ukala tavırları ve serseriliği ile dikkat çeken Baran, hiç beklemediği bir anda ela gözlerin esiri olunca, sudan çıkmış balığa döner. Hızla ve tutkuyla birbirlerine bağlandıkları anda geçmiş peşlerinden gelmiş, Ela ve Baran için bir anda her şey değişmiştir.

“İçim acıyordu, pişmandım. Her şeyden önce suçluydum ama o kadar bencildim ki yine onu istemekten kendimi alamıyordum.”

Aşk Büyüsü Online Kitap Oku

Aşk Büyüsü Turbo Online Kitap Oku

Paylaşan “EZGİ”

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Buzkentin En Soğuk Kızı – Holly Black – Online Kitap Oku

yakutlu

İki Mevlit Bir Ölü

yakutlu

Düş Sandığım – Yasemin Candemir – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy