Roman

Aşk-ı Kıyamet – Büşra Çivicioğlu – Online Kitap Oku

Büşra Çivicioğlu / Aşk-ı Kıyamet / PDF / Sayfa: 320

Sevgi İçin Yaşa Onun İçin Ol Ve Öl
Ölmek İçin Fazla Güzelsin…

Azra ve Arda isimleri gibi hayatlarıda birbirine benziyordu, acıları birbirini tanımlıyor, kavgaları ortak düşmanları hedef alıyorlardı. Ama kadersizlikleri, yada kadere bazen inanmadıkları zamansa kendilerinin söylediği gibi şansları sürekli kötü gidiyordu. Ellerinde tek kalan şey aşktı ve ona sarıldılar bu acı denizinde boğulmamak adına. Fakat şu soru geldi bir süre sonra aklarına “AŞK her şeye bedel mi?” Yazarın ilk romanı olmasına rağmen gayet başarılı bir Türk romanı olan ” Aşk-ı Kıyamet” sizlerle.

Aşk-ı Kıyamet Hakkında

Ne beyazın içindeki var olan siyahın, ne de siyahın içinde kaybolan beyazın hikâyesiydi bu. Renkler ya siyahtı, ya beyazdı, kimi zamansa gri. Aşkın farklı bedenlerde ve farklı renklerde dile geliş hâliydi. Kıyametin içindeki aşkın var olma çabasının hikâyesiydi belki de… Aşkın en hâli, aşkın kıyamet hâliydi… Hikâyemizin kahramanları olan bu gençler değil miydi, girdikleri her savaşı kaybettikten sonra yine kendilerini aşka teslim edenler? Kader örmüştü belki ağlarını… Kim bilebilirdi ki? Belki de kader denen şey yoktu? Ya da vardı… Hz. Âdem yaratıldığında, Tanrı onun kaburga kemiğinden Hz. Havva’yı yaratmıştı. Belki Azra da Arda’nın kaburga kemiğinden yaratılmış aynı bedenden çıkan beden ve ruh eşiydi.
Peki onlar ölene kadar birbirlerine bağlı kalmayı başarabilecekler miydi?

Aşk-ı Kıyamet Online Kitap Oku

Aşk-ı Kıyamet Turbo Online Kitap Oku

( Paylaşan “EZGİ” )

Benzer İçerikler

Körebe – Lee Child – Online Kitap Oku

yakutlu

Catherine Bybee – Pazartesi Düğünümüz Var – Online Kitap Oku

yakutlu

Gözyaşı Konağı – Şebnem İşigüzel – PDF ve Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy