Roman

Aşkım New York – Lindsey Kelk – Online Kitap Oku

Lindsey Kelk / Aşkım New York / PDF / Sayfa: 367

Kalbiniz kırıksa ve kaçıyorsanız, gidebileceğiniz tek bir yer var…

Bir blog yazarı olan Angela’nın hayatı hiçte fena değildi. Ama erkek arkadaşının kendini aldatığını öğrenince bir süre bunalıma girdi ve ardından New York’ta yaşayan en yakın arkadaşının nedimeliği yapmak için davet edildi. Aslında çokta gitmek istemese de başka çaresi yoktu. Bunun üzerine New York’a varan genç kız burada bir otele yerleşti. Düğün öncesi gezmeye başlayan Angela adeta büyülendi. Hatta daha geleli iki gün olmasına rağmen 2 flörtü bile olmuştu. Bütün b deneyimlerini bloguna yazarak takipçeleriyle paylaşan kadın oldukça mutluydu. Ta ki..

Aşkım New York Hakkında

Kesin olan bir şey var.
Angela Clark dünyanın en muhteşem şehrine aşık oldu.
Yanına buruşuk bir nedime elbisesi, bir çift Louboutin ve pasaportunu alan Angela, sadakatsiz erkek arkadaşından kaçmak için kendini ilk uçağa attı. İstikamet New York, ileri!
Sevimli bir otel odasına yerleşen Angela, yeni en iyi arkadaşı Jenny sayesinde New York stiline büründü ve uyku nedir bilmeyen bu şehre hızlı bir giriş yaptı. Ve Angela, ne olduğunu anlayamadan kendini aynı anda iki erkekle flört ederken buldu. Daha da iyisi, yeni blogunda yaşadıklarını yazmaya başladı –Carrie Bradshaw onun yanında resmen halt etmişti!
Ancak okuyucularla romantik ikilemlerini paylaşırken atıp tutmak işin kolay tarafıydı! Sıkıysa çöz bakalım gerçekten erkekleri Angelacım! Kahramanımız, Büyük Elma’ya ilk görüşte vuruldu vurulmasına ama New York’u gerçekten evinden daha çok sevecek mi dersiniz?

Aşkım New York Online Kitap Oku

Aşkım New York .

Benzer İçerikler

Benim Annem Bir Goril – Frida Nilsson – Online Kitap Oku

yakutlu

Kızıl Gerdan – Jo Nesbo – Online Kitap Oku

yakutlu

Dünya Neden Var – Jim Holt – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy