Roman

En Güzel Rüya – Sarah Maclean – PDF ve ePUB İndir

Sarah Maclean / En Güzel Rüya / PDF – ePUB / Sayfa: 432

Londra’nın en görkemli, büyük ve bir o kadar tehlikeli bir kumarhanesinin sahibini herkes çok merak ediyor. Çünkü bu kadar zengin ve gösterişli biri neden kendini saklar kimse anlam veremiyor. Kimisi bir korkak olduğu için düşmanlarından saklandığını sanıyor, kimisi göreceği ilgiden kaçtığını. Bu adam peki kim diye konuşuluyor. Ama işin aslı o bir adam değil, kadın! Ve bu kadının en büyük amacı küçük kızını iyi bir şekilde büyütmek. Aynı zamanda bu kadının aradığı bir adam var ve onu bulana kadar durmayacak.

En Güzel Rüya Hakkında

Soylular kulübünün hiç onaylamayacağı bir aşk… Ve bu aşkın neden olduğu, asla bağışlanamayacak bir hata…

Londra’nın en karanlık işlerinin döndüğü kumarhanenin kurucusunu hiç kimse tanımıyor. Kimliği gizli. Kendisi güçlü. Herkes onun bir erkek olduğunu düşünüyor belki ama işin aslı öyle değil; o bir kadın. Üstelik günlük yaşamında birden fazla kimlikle tanınıyor. Herkes onu sıradan bir kadın zannediyor.

Onun tek amacı, yıllar önce hayatına bir hata gibi girmiş ama geçen zamanda, yaşamı boyunca ona verilen en güzel hediyeye dönüşmüş küçük kızını büyütmek ve iyi bir şekilde yetiştirmek. Bunu yapmak içinse unvanı olan biriyle evlenmesi şart. Kızının adını ve gururunu korumak için o adamı bulmak zorunda. Bulduğundaysa, o adamı hiç kimsenin elinden alamayacağına emin.

En Güzel Rüya Yorumlar

“Tek kelimeyle harika.”
-Eloisa James-

En Güzel Rüya Online Kitap Oku

En Güzel Rüya Online Kitap Oku

En Güzel Rüya .

Benzer İçerikler

Karıma Mektuplar – Marquis de Sade Online Kitap Oku

yakutlu

Yaralı Kitap Özeti (Kahraman Tazeoğlu)

yakutlu

Mutfak – Banana Yoshimoto Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy