Roman

Aşkın Kanatları – Helena Hunting Online Kitap Oku

Aşkın Kanatları – Helena Hunting ekitap

Aşkın Kanatları kitabı hakkında bilgiler:

Helena Hunting'in Aşkın Kanatları isimli kitabı 384 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
İki yaralı kalbi kaderin birleştirmesi ve yine aynı kaderin onları tekrar ayrılığa zorlaması. İkisi de farklı kazalarda ve cinayetlerde ailelerinin tümünü kaybetmiş ve en kötüsü de onlarla beraber benliklerini de kaybederek sadece yşamak için yaşayan birer kişiye dönüşmüşlerdir. Bir birlerinden habersiz bu iki yürek farklı dünyalar kurarak rahat bir uyku uyumak adına taşındıkları şehirde karşılaşmaları onlara yeni bir umut kapası olacaktı. İki kırık kanadı, aşkın kanatları yapabilecek güçteler miydi?
Her şeyden kaçabilirsin ama aşktan asla…
İki yaralı kalp biri bütün sevdiklerini bir uçak kazasında diğeri ise ailesini cinayete kurban vermiştir. Bu iki insanı aşk ağlarına düşürmek üzereydi.
Tenley Uçak kazasından sonra yaşadığı şehri terk edip bilmediği bir şehir de yeniden hayata tutunmaya çalışırken karşı dükkan da yakışıklı ve onun gibi acılar çekmiş bir adamın varlığından habersizdi. Belki de benzer acılar yaşamış insanları hayat bir şekilde bir araya getirip onlara yeni şanslar veriyordu. İkisi de aşkı aramıyordu. Tek istekleri geçmişlerini unutup gördükleri kabusları unutup huzurlu bir uyku uyumakdı. Ama aşk hiçbir acıyı dinlemez ve hiçbir kaba sığmaz, zamanı da yoktur mekanı da
Aşkın Kanatları Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Helena Hunting kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Ana – Pearl S. Buck – Online Kitap Oku

yakutlu

Kendimi Sende Buldum – Lisa Renee Jones – Online Kitap Oku

yakutlu

Güzel – Robin McKinley – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy