Roman

Ares – Larissa Ione Online Kitap Oku

Ares – Larissa Ione ekitap

Ares kitabı hakkında bilgiler:

Larissa Ione'in Ares isimli kitabı 364 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Mahşerin Dört Atlısı, kutsal kitaplarda adları geçen, kıyamet gününde ortaya çıkacaklarına inanılan dört atlı: Ares (Savaş), Reseph ( Salgın), Thanatos (Ölüm) ve grubun tek bayan üyesi, Limos ( Kıtlık).
Her Atlının kendisine ait bir mührü var ve her mühür iki kehanet getiriyor. Mahşer gününün gelip dünyanın yok olmasına engel olabilmek için mühürlerini korumak zorundalar. Ama bu, hiç de kolay bir görev değil!
Onun adı Ares ve omuzlarında tüm insanlığın kaderini taşıyor. Onun şeytani güçlere yenilmiş olması demek dünyanın yok olması demek. Mahşerin Dört Atlısından biri olarak, herhangi bir insandan yüz kat daha güçlü, daha çevik ve daha zeki.
Ares'in Mührü artık Cara Thornhart'un ellerinde. İnsanlar, normalde mührü taşıyacak kadar güçlü değiller ama Cara cehennem köpeğine bağlı kaldığı sürece, hayatta kalabilir. Ares ise bağın kopmadığından emin olmak zorunda, çünkü eğer bağ kopar da, mühür kırılırsa, bu sefer 'Savaş' dünyaya yayılacak ve dünya asla eskisi gibi olmayacak.
Ares Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Larissa Ione kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Şans Bileziği – Viola Shipman

yakutlu

Liman Caddesi – Debbie Macomber – Online Kitap Oku

yakutlu

Altın Çocuk – Abigail Tarttelin

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy