Ekitap, ekitap indir
Roman

Aslında – Cora Carmack – Online Kitap Oku

Cora Carmack / Aslında / PDF / Sayfa:320

Max’in vücudunun bir çok yeri piercing, dövme ve bir çok sıradan ailenin çocuğunda görmemesi gereken şeylerle doludur. Max’in ailesi de sıradan ailelerin çok ötesinde bir muhafazakarlığa sahip bir yapıdadır. Max’i kendi ayakları üzerinde duran derslerini çalışan iyi aile kızı olarak bıraktıklarından sonra baya bir geçmiş ve nihayet fırsat bularak onu ziyarete gitmeye karar kılmışlardır. Fakat Max tutuşmuştur. Çünkü tüm yalanları ortaya çıkacak ve en az kendisi kadar aykırı sevgilisini de olur da tanırlarsa işler çıkılmaz hal alacaktır. Max tesadüfen bir kafede Mace adında bir adam görür. Bu adam tam bir aile evladıdır. Takım elbiseli hiç dövmesi olmayan tam ailesinin istediği gibi….

Aslında Hakkında

Mackenzie “Max” Miller’in bir sorunu var. Ailesi ona sürpriz bir ziyarete geliyordur ve eğer onun boyalı saçlarını, dövme ve piercinglerini görür­lerse onu evlat­lıktan reddedebilirler. Daha da kötüsü ailesi, erkek arkadaşı olarak Mace gibi boynunda dövmesi olan ve bir müzik grubunda çalan biriyle tanışmayı kesinlikle istemez. Max, tüm yalanları bir bir dökülmek üzereyken Cade’le tanışır. Cade Philadelphia’ya Teksas’taki sorunlarını geride bırakmak için gelmiştir. Sorunlarıyla ilgilenmek istemiyordur. Max bir kafede ondan erkek arkadaşıymış gibi davranmasını istediğinde bu oyunu oynayabileceğini düşünür ve kabul eder. Yalnız rolünü o kadar iyi oynuyordur ki oyunun sonu bir türlü gelmez…

Aslında Yorumlar

New York Times ve USA Today’in en çok satanlar listesinde yer alan Cora Carmack’ın ikinci kitabı “Aslında”
“Olağanüstü. İlk Defa’dan sonraki favori kitabım Aslında. Kesinlikle okunmalı.”
– Jennifer L. Armentrout, yazar-
“Aslında’da istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Erotik gerilim, kırık kalpler ve muhteşem karakterler Cora Carmack’in eğlenceli dilinde bir araya geliyor.”
– Colleen Hoover, yazar –
“Bir kitaptan bekleyebileceğim her şey burada. Yaşamdan bir dilim gibi. Daha fazla Cora Carmack istiyorum.”
– Sophie Jordan, yazar-

Aslında Online Kitap Oku

Aslında Turbo Online Kitap Oku

Benzer kitaplar

Dönmek Mümkün Olsa – Marc Levy – Online Kitap Oku

yakutlu

Bela Serisi – Jamie McGuire – Online Kitap Oku

yakutlu

Korku

yakutlu

Yorum Yap