Roman

Bay Mükemmel – Aşkın Nur Karataş – Online Kitap Oku

Aşkın Nur Karataş / Bay Mükemmel / PDF / Sayfa: 480

Nazenin acılı çocukluğunun izlerini her an taşıyan, beladan ve daha fazla acıdan uzak duran bir kızdır. Küçükken gördüğü şiddetler sonucu artık böyle bir şeyin olmasına bile tahammülü bile kalmamıştır. Derken üniversite tanıştığı o zengin alımlı çocuğun esrarengiz bir yanı olduğunu biliyor ve bu yüzden ondan elinden geldikçe uzak duruyordu. Fakat Bu çocuğun şiddet dolu ilginç zevkleri vardı, bunu çok geçmeden öğrenen Nazenin hayatta korktuğu en büyük şeyden anlamsız şekilde kendisi de zevk almaya başlamıştı. Tutku dolu bir yerli roman olan “Bay Mükemmel” zevkli bir okuma keyfi sunuyor.

Bay Mükemmel Hakkında

Acıdan zevk alınabilir mi? Biri bana bunu Alp ile tanışmadan önce sorsa kesinlikle “HAYIR” derdim. O bütün hayırları mı “Mümkün” kıldı. Bir enkaz olan hayatımı ateşe vermiştim, ateş küle dönüşmüştü, ama o tüm külleri yeniden alevlendirdi. Nazenin üniversite son sınıf öğrencisidir. Hayattan tek istediği acı dolu geçmişinden sıyrılıp yeni bir hayat kurmaktır. Çocukluğunda yaşadığı şiddet dolu günleri unutmaya çabalarken… Ona tüm acıları tekrar hatırlatacak bir adamla tanışır… Bu yakışıklı, zengin ve gizemli adam ona hiç bilmediği zevkler tattıracak, Nazenin’in kapatmaya çabaladığı yaralarını deşerken varlığından bile haberi olmadığı duyularını canlandıracaktır.

Bay Mükemmel Online Kitap Oku

Bay Mükemmel Turbo İndir

Benzer İçerikler

Yıldırım Nikahı – Cathy Maxwell – Online Kitap Oku

yakutlu

Osmanlı Mirasından Cumhuriyet Türkiye’sine İlber Ortaylı ile Konuşmalar

yakutlu

Kar Kurdu – Glenn Meade Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy