Roman

Bedel – Marsha Canham – Online Kitap Oku

Marsha Canham / Bedel / PDF / Sayfa: 488

Romantizmin yazarı Marsha Canham’dan “Bedel” adlı kıpı kıpır bir roman.

Catherine ve Alexander aşkı uğruna vatan haini olarak ilan edilmişti. İkisininde başına ödül konmuştu. Bu iki tutkulu aşık ne İngiltere’ye nede İskoçya’ya gidebiliyorlardı. Araf da kalmış iki tutkulu aşıktılar. Fakat hem gururlarını he aşklarını kurtarmanın bir yolu olmalıydı. Catherine bir İngiliz casusuydu, Alecander bu casusa aşık olmuş bir İskoç komutanıydı. Şimdi ya aşkları uğruna bir birleriyle arafta yaşayacaklar yada aşklarından vazgeçeceklerdi..

Bedel Hakkında

Soylu bir İngiliz olarak doğmuştu, ancak aşkı uğruna İskoç oldu ve şimdi gerekirse doğduğu ülkeye karşı savaşmaya hazır.

Catherine Cameron affedilmez bir günah işleyerek İskoç bir casusa aşık olmuş ve onunla evlenmişti. Onunla olmak bir uçurumdan atlamak gibiydi, yere ne zaman ineceğinizi ve indiğinizde tek parça halinde mi olacağınızı bilemezdiniz. Şimdi, Highland topraklarında Alexander Cameron’ın güçlü kollarında savaş tutkusunu ve aşkın bedelini öğrenecekti.

İngiliz düşman ordusuyla savaşırken bir yandan sevdiği kadının güvende olması için mücadele ediyordu.

Alexander Cameron başına ödül konmuş bir İskoç’tu. Aşk, bu efsanevi savaşçıyı hassas kılmıştı. Catherine onun kalbini, hayatını, ruhunu ele geçirmişti. Artık onu tehdit eden tehlikelerden karısını da korumak zorundaydı. Fakat İngilizlerle savaşmaya giderken Catherine geride kalıp onu beklemeyi reddetti ve bir daha asla ayrılmayacaklarına yemin etti.

Marsha Canham tutku dolu, nefes kesici bu kitabında savaştan zarar görmüş İskoçya’da efsanevi savaşçı Alexander Cameron’ın hayatındaki iki önemli şey için verdiği savaşı anlatıyor: ülkesi ve sevdiği kadın.

Bedel PDF İndir

Bedel Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Erkek Fatma – Ö. R. S. – Online Kitap Oku

yakutlu

Arkadaşıma Veda – Zülfü Livaneli

yakutlu

Elmas Çağı – Neal Stephenson – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy