Roman

Bela Serisi – Jamie McGuire – Online Kitap Oku

Jamie McGuire / Bela Serisi – Beautiful Serisi/ PDF / 3 eKitap

Seri Sıralaması: Tatlı Bela, Ayaklı Bela, Belalı Düğün

Abby Abernaty ve America oldukça yakın arkadaşlardır. Bu iki genç kız çocuklarından beri birliktelerdir. Fakat artık buradan sıkılmışlar üzerine birde aile baskıları vardır. Bu durumdan kurtulmanın en iyi yolunun bir üniversiteye gitmek olduğunu kararlaştıran iki kafadar, aynı üniversiteye yerleşir. Bir süre sonra America’nın kuzenin maçınına giderler. Bir tür yer altı karşılaşması olan yarı ilegal bu dövüşte, Kuzen Shepley, Travis adında bir adamla dövüşür. Oldukça kaslı ve güçlü olan bu adamı Abby daha sahneye çıkar çıkmaz aklını başından aldığını hisseder. Dövüş sırasında aldığı sert bir yumruk sonucu kanı Abby’in üzerine sıçrar. İşte bu kan bir çok şeyin başlangıcı olacaktır.

Tatlı Serisi Hakkında

Tatlı Bela, gözden geçirilmiş yeni baskısıyla tekrar sizlerle.

Abby Abernathy karanlık geçmişiyle arasına mesafe koymuş olan, alkol kullanmayan, küfür bile etmeyen kendi halinde bir kız, fakat hayatını dövüşerek kazanan ve vücudu dövmelerle kaplı yakışıklı Travis Maddox onun hayatını değiştireceğe benziyor.

İyi kız ve kötü çocuk… Bu birliktelik bir aşkın mı habercisi yoksa bir felaketin mi?

Tatlı Bela sadece bir “bestseller” değil, uluslararası bir fenomen. Yayımlandığı günden beri tüm dünyada büyük yankı uyandıran bu kitabı okumayan kalmayacak.

Tatlı Bela Online Kitap Oku
Ayaklı Bela Online Kitap Oku
Belalı Düğün Online Kitap Oku
Alternatif

Bela Serisi Tek Link Online Kitap Oku

Alakalı Seri

Tatlı Serisi Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Denizi Yitiren Denizci – Yukio Mişima Online Kitap Oku

yakutlu

Şark Dişçisi – Hagop Baronyan Online Kitap Oku

yakutlu

Mutlu Olmak İsteyen Adam – Laurent Gounelle – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy