Roman

Tseu Hi – Kanlı Kraliçeler – Çizgi Roman Serisi İndir

Nihoul Mantovani / Tseu Hi / Kanlı Kraliçeler / 2 Çizgi Roman – Tüm Seri / CBR

Bu çizgi romanda adı geçen kraliçeler ve yaşanan olayların bir çoğu doğrudur. Erotizmi, acımasızlığı ve hırslarıyla entrikalar kuran bu kanlı kraliçelerden birisi Tseu Hi, yıkılmaya yüz tutmuş artık güçten düşmeye başlamış Çin imparatorluğunda kendine yer bulabilmek için acımasız bir plana girişir. Bu planda kendisine yardım edecek en önemli kişiyle bir dilencidir. 1850 yılında geçen bu olayda yaşananları kesinlikle bir kadından beklemeyeceğiniz kadar rahatsız edici olarak adlandıracaksınız. Ayrıca belirmemiz gerekir ki kitapta bulunan erotik sahne ve yazılar 18 yaş için uygundur.

Tseu Hi Hakkında

Kanlı kraliçeler serisi, tarihe damga vurmuş acımasız ve hırslı kraliçelerin hayatlarını romanlaştırıyor. Seride şu ana kadar genelde Fransız kraliçeleri yer alırken, ilk kez Tseu Hi ile farklı bir kültüre el attılar. Tarih boyunca ne zaman imparatorluklar zayıflasa, hadımlar ve saray kadınları ön plana çıkmıştır. 1850 yılında Çin İmparatorluğu dünyanın en kalabalık ve zengin ülkesidir. Ama yabancı Mançu kavminden gelen soyluların yönetiminde geleneklere saplanmış durumdaki Çin, her türlü modernleşme hareketini reddetmektedir. Toplumun reddettiği bir genç kız ve bir dilenci, işte bu durumdaki bir ülkede, hırslarını gidermek için işbirliği yapacaktır.
Kanlı Kraliçeler serisinin bir parçası olan Tseu Hi’nin ilk kitabını daha önceden yayınlamıştım. İkinci kitabın yayınlanması biraz uzun sürdü, benim de araya tatiller girdi. Nihayet ikinci kitapla birlikte bu ünlü ve nefret edilen Çin İmparatoriçesinin hikayesini tamamlayabiliyorum.

İlk kitapta 19. yüzyılın sonunda çökmekte olan Çin imparatorluğunda genç bir cariye olan Tseu Hi’nin bir hadımla işbirliği yaparak iktidarı ele geçirmesini gördük. Herkes bilir ki, iktidara gelmek iktidarda kalmaktan kolaydır. Tseu Hi de bunu yakından görecek, özellikle Çin gibi 19.yüzyılda Avrupa’lı güçler ve Japonya’nın av sahası haline gelen bir devlette.

Tseu Hi 1. eKitap CBR İndir

Tseu Hi 2. eKitap CBR İndir

Alternatif

Tseu Hi – Kanlı Kraliçeler Serisi Turbo İndir

Benzer İçerikler

Karanlık Yerler – Gillian Flynn Online Kitap Oku

yakutlu

Alice Harikalar Diyarında – Lewis Carroll – Online Kitap Oku

yakutlu

Deli Divane – Nehir Erdem Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy