$ s

Bıçak Sırtı – Michelle Hodkin Online Kitap Oku

Bıçak Sırtı - Michelle Hodkin
Bıçak Sırtı – Michelle Hodkin ekitap

Bıçak Sırtı kitabı hakkında bilgiler:

Michelle Hodkin'in Bıçak Sırtı isimli kitabı 488 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Mara Dyer bir zamanlar geçmişinden kaçabileceğini sanıyordu. Fakat kaçamayacaktı. Sorunları kendi kafasında yarattığını düşünüyordu. Fakat yanılıyordu. Yaşadığı onca şeyden sonra, sevdiği çocuğun artık giz saklayamayacağına inanıyordu. Fakat aldanıyordu. Gerçekler ortaya çıkmaya ve seçimler ölümcül sonuçlar doğurmaya başladığında Mara bu karmaşadan aklını yitirmeden çıkmayı başarabilecek mi?
"Okuyucular hikâyenin gerçekçi ve muhteşem kahramanlarıyla kendinden geçecek, doğaüstü kurgusuna kendilerini kaptıracaklar."
-School Library Journal-
"Mara'nın ürpertici ve etkileyici hikâyesi bağımlılık yapıyor. Aynı zamanda şaşırtıcı derecede romantik ve karmaşık. Hodkin paranormal gençlik romanını tam olarak kendine özgü bir seviyeye taşımış."
-Romantic Times-
"Yazarlığa yeni adım atan Hodkin tutkulu aşk hikâyesini paranormal gizemle bir araya getirerek okuyuculara gene aksi köşe yaptırıyor. Okurlar, ilk kitaptaki gibi, psikologların sözlerine inanıp Mara'nın zeka sağlığından şüpheye düşecek, Noah'nın gerçek niyetini sorgulayacak ve serinin nihayet kitabını dört gözle bekleyecek."
-Booklist-
"Serinin bu ikinci kitabı, ilk kitapta ortaya çıkan kimi soruları yanıtlarken, okuyucuyu yepyeni sorular ve merak uyandırıcı bir sonla kafa başa bırakıyor."
-VOYA-
"Bu heyecanlı devam kitabında Hodkin okurlarını nihayet sayfaya kadar merak içinde bırakarak entrika ve aldatmaca yüklü bir hikâye sunuyor. Hayranları yazarın ilk kitapta yarattığı dünyaya arka dönmenin coşkusuyla sonunu bakmak için sabırsızlanacaklar."
-Children's Literature, Veronica Bartles-
Bıçak Sırtı Online Kitap Oku Bıçak Sırtı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Michelle Hodkin kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

İlk Öpücük – Abby Green – Online Kitap Oku

yakutlu

Bir İdam Mahkumunun Son Günü – Victor Hugo Online Kitap Oku

yakutlu

Kapak Kızı – Ayfer Tunç

yakutlu

Yorum Yap

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy