Bir Leydinin Sırları – Grace Burrowes Online Kitap Oku

Bir Leydinin Sırları - Grace Burrowes
Bir Leydinin Sırları – Grace Burrowes ekitap

Bir Leydinin Sırları kitabı hakkında bilgiler:

Grace Burrowes'in Bir Leydinin Sırları isimli kitabı 400 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Grace Burrowes yönünden yazılmış tarihi bir romantik roman. Bir leydi olmanız kusursuz olmanız anlamanına gelmemektedir. Ve tutkularınızı gizlemeniz ve sırlarınızı ifşa etmemeniz gerekir fakat bu sadece dışarı olan bir roldür. Gerçekte bir leydi alelade bir insandan farksızdır ama daha tehlikelidir. Maggie Moreland leydisiydi ve saklı sırları açığa çıkmak üzereydi oda bu işin profesyoneli olan dedektif Benjamin’e kafa vurmuştu ama planlamadığı bir şey vardı. Hayatında ilk defa birine sırlarını paylaşmış ve buna karşın sevilmişti.. Tarihi aşk hikayeleri yazmak çağdaş aşk hikayelerinden azıcık daha zordur ama Grace bu işi ustalıkla oluşturan ender yazarlardan.
Umudun ışığıyla umutsuzluğun gölgesi ortasında kalmış bir kadına aşk yol gösterebilir mi?
Moreland Dükü’nün kızı Leydi Maggie Windham’ın, hayatını altüst edebilecek tehlikeli sırları vardır ve bunları saklamakta olabildiğince başarılıdır. En azından şimdiye dek… Sırları ifşa olma ihtimaliyle karşı karşıya kaldığında ise kendisini bu felaketten kurtarmak için Dedektif Benjamin Hazlit’e başvurur. Ancak genç adam takviye etmek kastıyla çıktığı yolda ona günden güne bağlanmaya başlar.
Benjamin, Maggie’nin geçmişiyle alakalı giz perdelerini yalnızca yalnızca kaldırırken, genç hanım bayan onu kendisinden ırak tutmak için çabalar zira kimseye anlatamadığı gerçeklerin, ömrünün sonuna kadar mutluluğuna mani olabileceği kaygısını yüreğinde taşımaktadır. Ancak aşkın yüceliğine ve karşı konulmazlığına direnebilmek düşündüğünden daha zordur. Genç hanım bayan kalbi ile sırlara boğulan mantığı ortasında bir tercih yapmak zorundadır.
“Grace Burrowes tarihi romanlar yazma konusundaki ustalığını bir defa daha kanıtlamış.”
-Library Journal-
“Nüktedan, tutkulu ve aşkı arayan karakterlerin mükemmel ayrıntılarla betimlendiği bu romana âşık olacaksınız.”
-USA Today-
“Entrikalar, tehlikeli sırlar ve imkânsızlıkların gölgesinde yeşeren tutku dolu bir aşk. Tarihi romanslara alaka duyanların kaçırmaması şart olan bir kitap.”
-Booklist-
Bir Leydinin Sırları Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Grace Burrowes kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Hayatın Gizemi

yakutlu

Tekinsiz – Chuck Palahniuk – Online Kitap Oku

yakutlu

Brandenburg – Glenn Meade Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy