Roman

Bir Çapkına Vuruldum – Sabrina Jeffries Online Kitap Oku

Bir Çapkına Vuruldum – Sabrina Jeffries ekitap

Bir Çapkına Vuruldum kitabı hakkında bilgiler:

Sabrina Jeffries'in Bir Çapkına Vuruldum isimli kitabı 360 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Leydi Amelia Plume artık evlilik çağına gelmiş bir genç kızdır. Oldukça güzel ve büyük bir servetinde mirasçısı olan Amelia’nın aslında bir çok talibi vardır. Fakat Amelia’ya talip olan erkeklerin bir çoğu serveti ve uçkuru için peşine düşmektedir. Amelia’nın istediğiyse maceralı bir yaşam sürmektir. Bu sırada katıldıkları bir baloda Lucas adında bir asker dikkatini çeker. Lucas bir çok savaş görmüş, karanlığı yüzünden okunan küstah ve buz gibi bir adam olmasına rağmen oldukça ateşli bir albenisi vardır. Amelia bu gizemli ve karanlık adamın ateşinde yanmak ile yanmamak arasında kalacak.
Leydi Amelia Plume’un bir çok talibi vardır ama ne yazık ki çoğu servet avcısı olan bu adamların hiçbiri ona özlemini duyduğu egzotik maceraları yaşatacak durumda değildir. Mayfair’ın balo salonları Binbaşı Lucas Winter’ın gelişiyle çok daha heyecan verici bir hal alır. Lucas Winter, karanlık bir geçmişi ve tehlikeli bir havası olan bir adamdır. Küstah, kibirli ve son derece baştan çıkarıcıdır. Amelia bir yandan kendini Lucas’ın ateşinden uzak tutmaya çalışırken bir yandan ailesiyle ilgili aradığı tüm soruların cevabını bulmak zorundadır.
“Sabrina Jeffries’ın nüktedanlığı, tutkulu ve coşkulu karakterleri sizi büyüleyecek.”
Christina Dodd
” Aşk romanı seven herkes mutlaka Sabrina Jeffries okumalı.”
Lisa Kleypas
Bir Çapkına Vuruldum Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Sabrina Jeffries kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Nefes Nefese Üçlemesi- Maya Banks – Online Kitap Oku

yakutlu

Levana – Marissa Meyer Online Kitap Oku

yakutlu

Ulysses – James Joyce Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy