Roman

Bir Hayalin Peşinde – Jill Shalvis – Online Kitap Oku

Jill Shalvis / Bir Hayalin Peşinde / PDF / Sayfa: 416

Amy yerleştiği bu tatlı liman kasabasında oldukça işlerini yola koymuştu. Hayatını sürdüreceği bir iş, sosyeleşeceği bir kulübün parçası olu vermişti. Fakat Amy hayatında sanki bir şeyler eksik gibi hissediyordu. Bunun aşk olduğunu bir hafta sonu çıktığı yalnız başına kaybolmayla sonuçlanan dağ gezisinde fark etti. Bu gezide heyecan içinde yolunu bulma peşine düşmüşken Matt adında bir adam onu bulmuş ve gece karanlık olduğu için Matt’in dağ evinde o geceyi geçirmek zorundadırlar. Fakat Amy bu durumdan korkuyordur, bunun sebebi karşısında ki adam dan ziyade tutkuyla tutuşan bedeniydi..

Bir Hayalin Peşinde Hakkında

Amy Michaels, Şanslı Liman’daki yeni hayatından oldukça memnundu. Kasabanın yerel restoranında çalışıyor, çikolata kulübünden arkadaşlarıyla vakit geçiriyor ve unutmak istediği her şeyden uzaklaşabileceğine inanıyordu. Ancak eksik olan bir şeyler vardı: Huzur, umut ve aşk. Ve Amy bunları, Şanslı Liman’da bulmaya kararlıydı. Üstelik bu arayışında yalnız da değildi. Büyükannesinin yıllar önce bu kasabaya yaptığı ziyareti anlattığı ve her kelimesini ezberlediği günlüğü onun yardımcısı olacaktı.

Yine de işler tam olarak istediği gibi ilerlemiyordu. İzinli olduğu ilk hafta sonu çıktığı dağ gezisinde, yanlış bir yola saparak kaybolduğunda, kendisini orman korucusu Matt Bowers’ın kollarında buldu. Ve Matt, onun için bu ıssız yerdeki her şeyden daha tehlikeliydi. Tutkuları alev almak için ufak bir kıvılcım beklerken, Amy aşkın çikolatadan daha tatlı olduğunu kısa sürede keşfedecekti.

Bir Hayalin Peşinde Online Kitap Oku

Alternatif

Bir Hayalin Peşinde Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Temizlikçi – Paul Cleave – Online Kitap Oku

yakutlu

Varolmanın Gücü – Eckhart Tolle – Pdf ve Epub İndir

yakutlu

İbn Meymun Felsefesinde Tanrı

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy